Selekt

Praca dla uczniów i studentów - montaż komponentów

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Pracownik fizyczny

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praca stacjonarna

Bez doświadczenia

Agencja Pracy

Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice (przy granicy z Bielskiem)

Firma: Selekt

Dni pracy: poniedziałek-piątek, 2 zmiany (6-14;14-22)

Poszukiwana osoba na dłuższy okres czasu.

Zakres obowiązków

Montaż komponentów z tworzyw sztucznych.

Wymagania

- dobry wzrok

- sprawność manualna

- status studenta/ucznia

- dyspozycyjność na dwie zmiany

Oferujemy

- pracę w młodym i zgranym zespole

- 28,10 zł / h

- umowę zlecenie

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma  SELEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, NIP: 5472203339 z siedzibą przy ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego 2/2, 43-300 Bielsko-Biała.2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niniejszej oraz przyszłych rekrutacji. Zgoda udzielona jest na okres 24 miesięcy.3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie docelowy klient/pracodawca na podstawie umowy powierzenia danych osobowych.4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu usunięcia zgody, zakończenia procesu rekrutacji lub do końca okresu, o którym mowa w punkcie 2.7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.8. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie dotyczących mnie danych osobowych przez Administratora Danych firmę SELEKT KIW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w celu niniejszej oraz przyszłych rekrutacji. Zostałem(am) poinformowany(a), że w każdym czasie mogę cofnąć tę zgodę bez wpływu na zgodność́ z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zostałem(am) poinformowany(a) o dobrowolnym charakterze udzielenia zgody.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)