Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny

  • Umowa o pracę tymczasową
    26 zł netto / mies.
  • Brodnica, kujawsko-pomorskie pow. brodnicki

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób na stanowisko pomocnika brukarza. Do głównych obowiązków należy wsparcie zespołu brukarskiego w codziennych zadaniach, przygotowanie terenu pod układanie kostki brukowej, oraz dbanie o porządek na miejscu pracy.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie terenu pod układanie kostki brukowej.
  • Wsparcie zespołu brukarskiego w codziennych zadaniach.
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy.
  • Transport i rozmieszczanie materiałów brukarskich.
  • Pomoc w układaniu i dopasowywaniu kostki brukowej.

Wymagania

  • Chęć do pracy fizycznej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie lub w pracach brukarskich (nie jest to jednak warunek konieczny)

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, zatrudnimy Cię na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- wynagrodzenie na rękę 4800-5800/msc
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)