Specjalista ds. marketingu i kontaktów z mediami

  • Chorzów, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie, staż pracy:
    Średnie lub wyższe - co najmniej 3-letnia praktyka zawodowa
    niezbędne:
    1. Obywatelstwo polskie
    2. Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu: marketing, zarządzanie, public relations, doradztwo publiczne, dziennikarstwo.
    3. Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
    4. Znajomość rynku medialnego oraz obowiązującego Prawa Prasowego.
    5. Doświadczenie w organizacji imprez firmowych i kontaktach z mediami.
    6. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych.
    7. Nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
    dodatkowe:
    1. Szeroka wiedza biologiczna, umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office), lekkie pióro i doskonała znajomość języka.
    2. Doświadczenie w prowadzeniu kanałów komercyjnych - Facebook, Tik Tok, Instagram,
    3. Mile widziane ukończenie kierunków: socjologia, biologia lub ochrona środowiska.
    4. Umiejętność podejmowania decyzji
    5. Swoboda w kontaktach interpersonalnych.
    6. Wysoka kultura osobista, umiejętność redagowania pism, logicznego myślenia, stosowania przepisów prawnych.
    7. Znajomość zasad funkcjonowania ogrodu zoologicznego w formie jednostki budżetowej.
    8. Sumienność
    9. Dyspozycyjność
    10. Znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office)
    11. Prawo jazdy kategorii B.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: proponowane wynagrodzenie brutto na stanowisku: płaca zasadnicza 5100,00 zł, plus premia, plus dodatek za wieloletnią pracę (dodatek za wieloletnią pracę, który przysługuje po 5 latach pracy w wysokości 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego i wzrasta o 1% za każdy rok pracy aż do osiągnięcia 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego). Praca na umowę o pracę: Pierwsza umowa na czas określony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni)