Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

  • Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dołącz do zespołu Randstad Payroll Solutions i wspieraj naszych klientów przy obsłudze kadrowo-płacowej ich pracowników. Poszukujemy obecnie doświadczonych specjalistów chętnych do dalszego rozwoju w zespole outsourcingu kadrowo-płacowego.

Zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników na umowach o pracę oraz umowach cywilnoprawnych w ramach outsourcingu kadrowo-płacowego
  • obsługa klienta i utrzymywanie kontaktu mailowego/telefonicznego z klientem
  • przygotowywanie listy płac
  • obliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, zasiłków ZUS
  • rozliczanie dodatkowych składników wynagrodzeń
  • przygotowanie informacji rocznych i deklaracji PIT
  • przygotowywanie deklaracji do PFRON
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS
  • wystawianie zaświadczeń pracownikom
  • rozliczanie czasu pracy, nieobecności
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego
  • przygotowywanie deklaracji i korekt w Płatniku
  • raportowanie

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym naliczaniu płac większej ilości pracowników na umowach o pracę
  • chęci do podjęcia pracy w zespole odpowiedzialnym za outsourcing kadrowo-płacowym
  • wiedzy merytorycznej z zakresu płacowego i kadrowego
  • doświadczenia w przygotowaniu deklaracji do PFRON
  • doświadczenie w przygotowaniu informacji rocznych i deklaracji PIT
  • doświadczenie w przygotowaniu sprawozdań do GUS
  • umiejętności profesjonalnej obsługi klienta
  • doświadczenia w pracy na Excelu
  • praktycznej znajomości systemu kadrowo-płacowego SAP
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę na systemie SAP
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 7:00 - 9:00)
  • pracę w systemie hybrydowym (możliwość 3 dni w tygodniu pracy z domu)
  • półroczny system premiowy
  • szeroki wachlarz benefitów: (karta lunchowa, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, pakiet weterynaryjny, darmowy dostęp do ebooków, dodatkowe dni urlopowe, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do okulartów/soczewek, i to nie wszystko...)
  • możliwość rozmawiania o stanowisku starszego specjalisty w zależności od doświadczenia i kompetencji
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)