PETER LACKE POLSKA sp. z o.o.

MŁODSZY SPECJALISTA/ SPECJALISTKA DS. OBSŁUGI KLIENTA

  • Siechnice, dolnośląskie pow. wrocławski

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa obecnie poszukujemy do działu obsługi klienta B2B osoby na stanowisko MŁODSZY SPECJALISTA/ SPECJALISTKA DS. OBSŁUGI KLIENTA. Peter Lacke Polska jest firmą należącą do międzynarodowej grupy Peter/Lacke z główną siedzibą w Hiddenhausen w Niemczech, założonej w 1906 roku. Peter Lacke PL zajmuje się produkcją przemysłowych systemów lakierniczych. Dzięki zakładom produkcyjnym na całym świecie, zaopatruje segmenty rynku AUTOMOTIVE, LIFESTYLE, GLASS I AVIATION. Nasze usługi oferowane są na całym świecie za pośrednictwem oddziałów w Europie, Ameryce i Azji.

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, weryfikacja i wprowadzanie do SAP zamówień od klientów biznesowych z Polski i zagranicy
  • Współudział w przygotowywaniu dziennego planu produkcji i wysyłek
  • Organizacja transportu codziennego i dedykowanego w celu wysyłki towarów do klientów w Polsce i zagranicą
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi telefonicznej i mailowej klientów oraz współpraca z wszystkimi działami w firmie
  • Sporządzanie zestawień i raportów w Excel, m. in. dot. sprzedaży

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta biznesowego – min. 1 rok
  • Dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Samodzielność i odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej,
  • Znajomość języka hiszpańskiego – dodatkowy atut
  • Znajomość SAP – mile widziane

Oferujemy

  • Pracę jednozmianową
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z perspektywą dłuższej współpracy z firmą
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju i zdobycia nowych uprawnień
  • Dofinasowanie do szkoleń i kursów
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinasowanie do nauki języków)
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku)
  • Program rekomendacji pracowników
  • Parking dla pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest PETER LACKE POLSKA sp. z o.o. 55-011 Siechnice Kwiatkowskiego 20, NIP: 7811613361. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PETER LACKE POLSKA sp. z o.o. 55-011 Siechnice Kwiatkowskiego 20, NIP: 7811613361 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)