Brygadzista produkcji w branży spożywczej

  • Poznań, wielkopolskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: dobra organizacja pracy ,praca w zespole,KOMUNIKATYWNOŚĆ,Książeczka do celów sanitaro- epidemiologicznych,doświadczenie zawodowe 3 lata,Obsługa komputera
  • Inne wymagania: Wykształcenie (poziom/kierunek) zawodowe / średnie
    Znajomość j. obcych ( stopień znajomości) angielski, ukraiński na poziomie podstawowym mile widziany
    Oczekiwania Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    Umiejętność organizowania czasu pracy
    Podstawowa wiedza w zakresie minimum sanitarnego
    Znajomość obsługi komputera
    Gotowość do pracy w systemie zmianowym
    Umiejętność rozwiązywania problemów.
    Doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym na stanowisku brygadzisty lub lidera zmiany min. 3 lat,
    Doświadczenie w branży spożywczej,
    Rozwinięte zdolności organizacyjnych (umiejętność planowania pracy własnej i zespołu, umiejętność podejmowania decyzji, wyznaczanie celów, delegowania zadań i ich egzekwowania),
    Asertywność,
    Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 23 dni)