• Konikowo, zachodniopomorskie pow. koszaliński

Project Manager

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Menedżer

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Total Wind PL jest firmą z długoletnim doświadczeniem, specjalizującą się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu instalacji turbin wiatrowych oraz wymiany głównych komponentów na projektach typu onshore. Od sierpnia 2023 roku jesteśmy częścią grupy Grenevia, która jest ogniwem łączącym inwestorów z zieloną transformacją. Obecnie poszukujemy Osoby, która obejmując stanowisko Senior Project Manager swoim doświadczeniem i codzienną pracą ubogaci dział projektowy w naszej firmie.

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy działu projektowego
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy: HR, księgowość, magazyn
  • Strategiczne planowanie zasobów ludzkich oraz materialnych
  • Raportowanie bieżącej pracy działu do Zarządu Spółki
  • Kontrolowanie terminowego dostarczania danych finansowych do Zarządu Spółki
  • Realizacja polityki rozwoju Spółki w porozumieniu z działem sprzedaży
  • Dbanie o relacje z klientami, podwykonawcami
  • Bezpośredni kontakt z klientem w kwestii realizowanych projektów
  • Prowadzenie projektów instalacji, serwisu, wymiany głównych komponentów turbin wiatrowych
  • Zarządzanie kontraktami

Wymagania

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami,
  • Doświadczenie w branży energetyki wiatrowej będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

To oferujemy

  • Pracę na pełny etat w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju posiadanych kompetencji i podnoszenie kwalifikacji (profesjonalne szkolenia)
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOTAL WIND PL Sp. z o.o., z siedzibą w Świeszynie (76-024), Konikowo 87, w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.” W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych zgoda o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOTAL WIND PL Sp. z o.o., z siedzibą w Świeszynie (76-024), Konikowo 87, w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.” Informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TOTAL WIND PL Sp. z o.o., z siedzibą w Świeszynie (76-024), Konikowo 87, nr KRS: 0000236686, Regon: 320065061, NIP: 5971645682. 2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych zachęcamy do kontaktu, który możliwy jest poprzez adres mailowy: sekretariat@totalwind.pl lub pisemnie na nasz adres korespondencyjny 76-024 Świeszyno, Konikowo 87. Możecie się Państwo kontaktować również z wyznaczonym przez Administratora inspektorem ochrony danych pisząc na adres email iod@famur.com. 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), w celu zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz prawnie uzasadnionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w związku z wymaganym czasem ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres do momentu przedawnienia roszczeń, nie dłużej niż 3 lata. 6. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres sekretariat@totalwind.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 8. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji. 9. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające Spółkę w realizacji procesu rekrutacji. 10. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Total Wind PL sp. z o.o. 76-024 Świeszyno Konikowo 87, NIP: 5971645682 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)