X DEFT

Mid .Net Developer C#

  • Bielsko-Biała, śląskie

Programista

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

X DEFT - zajmujemy się wdrażaniem i wsparciem oprogramowania ERP od 2001 roku. Od 2004 roku wyspecjalizowaliśmy sie w oprogramowaniu enova, zdobywając kolejnych zadowolonych klientów. Byliśmy jedną z pierwszych firm, która zaczęła tworzyć własne dodatki do enova. Dzisiaj mamy pokaźny zbiór autorskich rozwiązań dedykowanych i współpracujemy z Partnerami sieci enova w całej Polsce dostarczając nasze rozwiązania i pomagając rozwiązywać nietypowe problemy.

Zakres obowiązków

Programista .NET C# - osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • tworzenie aplikacji i modułów współpracujących z systemem ERP enova365
  • wsparcie techniczne dla wdrażanych projektów
  • tworzenie dokumentacji użytkowej i technicznej

Wymagania

  • znajomość C#
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomośc środowiska Visual Studio
  • podstawy znajomości MS SQL
  • podstawowa znajomość systemów ERP
  • umiejętność pracy samodzielnej (organizowania swojego czasu pracy) oraz współpracy zespołowej;
  • komunikatywność, otwartość;
  • dokładność i terminowość;
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych;

Oferujemy

  • prywatna opieka medyczna
  • stała i stabilna praca
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • miła atmosfera
  • stałe godziny pracy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    X DEFT Sp. z o.o. Spółka komandytowa, , ul. Gorkiego 10, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372679582
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:X DEFT Sp. z o.o. Spółka komandytowa, , ul. Gorkiego 10, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372679582zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)