Nauczyciel Muzyka i Asystent Nauczyciela

Klient portalu
  • Kraków, małopolskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

The International School of Krakow

Międzynarodowa Szkoła Krakowska (ISK) została założona w 1993 roku. Jest to niezależna, prywatna
szkoła, która zapewnia edukację na światowym poziomie dla dzieci w wieku od 3 lat do ukończenia
studiów. Nasz przestronny kampus, pięknie położony na obrzeżach Krakowa, zapewnia spokój w otoczeniu zieleni ze świeżym powietrzem i lasem po drugiej stronie ulicy.

Międzynarodowa Szkoła w Krakowie poszukuje asystenta nauczyciela do Szkoły Podstawowej, do końca roku szkolnego, z możliwością przedłużenia.

Początek - 1 sierpnia!

Zakres obowiązków

  • Prowadzę lekcje muzyki dla uczniów w wieku 3-7 lat
  • Lekcje muzyki w przedszkolu, klasie 0 i klasie 1
  • Lekcje oparte na National Core Arts Standards
  • Wszystkie lekcje prowadzone w języku angielskim
  • Asystowanie nauczycielom prowadzącym w przygotowaniu i realizacji lekcji podstawowych
  • W razie potrzeby pomoc poszczególnym uczniom lub małym grupom uczniów
  • Nadzorowanie klasy, gdy nauczyciela prowadzącego nie ma w sali lub czasami, gdy jest nieobecny
  • Nadzorowanie uczniów na placu zabaw lub w trakcie obiadu
  • Nadzorowanie uczniów poza szkołą podczas wycieczek szkolnych i tym podobnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister)
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy ze studentami
  • Silne zdolności organizacyjne i wyjątkowe zdolności interpersonalne

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi komputera, pakietu Google

Oferujemy

  • Szeroki wachlarz benefitów (karta Multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, PPE – prywatny plan emerytalny itp.)
  • Praca na zastępstwo w pełnym wymiarze, opartej na umowę o pracę w międzynarodowym środowisku, zgodnie z kalendarzem ISK
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Miła i przyjazna, międzynarodowa atmosfera, wsparcie tutora i innych członków zespołu

Wyślij swoje CV i list motywacyjny.
* Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni)