ISO-TECHPOL Izolacje Techniczne sp. z o.o.

Blacharz warsztatowy izolacji

  • Umowa zlecenie
    40-60 zł netto / godz.
  • Wrocław, dolnośląskie

Monter

Umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca hybrydowa

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowiska Blacharza Warsztatowego Prefabrykacji Przemysłowych oraz Montera Izolacji Przemysłowych. Nasza firma jest liderem w branży przemysłowej, dostarczając kompleksowe rozwiązania technologiczne dla różnych sektorów przemysłu, w tym petrochemii, energetyki, budownictwa oraz produkcji. Jeśli masz odpowiednie umiejętności i szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

  • Blacharz Warsztatowy Prefabrykacji Przemysłowych:
  • Wykonywanie elementów blacharskich zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Prefabrykacja części blaszanych na potrzeby przemysłu
  • Praca z różnymi rodzajami blach oraz narzędziami warsztatowymi
  • Dbanie o jakość i precyzję wykonywanych prac
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Monter Izolacji Przemysłowych :
  • Montaż izolacji termicznych, akustycznych oraz zimnochronnych na instalacjach przemysłowych
  • Przygotowywanie i dopasowywanie materiałów izolacyjnych
  • Praca na wysokościach oraz w trudnych warunkach środowiskowych
  • Współpraca z zespołem oraz przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku blacharza warsztatowego
  • Znajomość technik obróbki blach
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dokładność, precyzyjność oraz odpowiedzialność
  • Mile widziane uprawnienia zawodowe oraz certyfikaty

  • Doświadczenie na stanowisku montera izolacji przemysłowych
  • Znajomość materiałów izolacyjnych i technik ich montażu
  • Umiejętność pracy na wysokościach

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

  • Administratorem danych osobowych jest ISO-TECHPOL Izolacje Techniczne sp. z o.o. 50-043 Wrocław Św Mikołaja 30/31 lok. 1C, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISO-TECHPOL Izolacje Techniczne sp. z o.o. 50-043 Wrocław Św Mikołaja 30/31 lok. 1C, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)