• Umowa o pracę
    4 200-5 200 zł netto / mies.
  • Pisarzowice, śląskie pow. bielski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Talmet specjalizuje się w szeroko pojętej stolarce aluminiowej. Wiele lat obecności na rynku przekuliśmy w doświadczenie, dzięki któremu możemy dostarczyć Ci najwyższej jakości produkty, takiej jak okna i drzwi HST, czy drzwi zewnętrzne.

Firma Talmet S.C., w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników produkcyjnych. Praca polega na montowaniu okuć, uszczelkowaniu okien oraz drzwi z aluminium.

Zakres obowiązków

  • produkcja konstrukcji aluminiowych (drzwi, okna),
  • montowanie okuć,
  • uszczelkowanaie okien oraz drzwi z aluminium.

Wymagania

  • doświadczenie w branży stolarki okienno-drzwiowej to warunek konieczny,
  • znajomość systemów Aluprof, Aliplast,
  • zdolności manualne,
  • punktualność i sumienność,
  • dbałość o jakość pracy,
  • precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe od 4200 zł do 5200 zł netto,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • pracę w firmie z 30-letnim doświadczeniem.
  • Administratorem danych osobowych jest Talmet S.C. Kamil Puchałka, Zuzanna Puchałka, 43-332 Pisarzowice, ul. Szkolna 3p, NIP: 547 02 86 060. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talmet S.C. Kamil Puchałka, Zuzanna Puchałka, 43-340 Kozy ul. Krakowska 85B, NIP: 547 02 86 060 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)