ZPH Argo Sp. z. o.o.

Export Manager

  • Łańcut, podkarpackie pow. łańcucki

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu sprzedaży eksportowej - ARGO Sweets, specjalizujemy się w produkcji słodyczy. Od ponad 30 lat systematycznie się rozwijamy, zwiększamy sprzedaż zarówno w Polsce, jak i za granicą, obejmujemy swoim zasięgiem ponad 60 krajów na trzech kontynentach. Inwestujemy regularnie w nasz zespół, park maszynowy i infrastrukturę oraz wdrażamy nowe technologie.

Szukamy energicznej i pełnej pasji osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż na wybranych rynkach światowych, w tym w Europie Zachodniej. Jeżeli szukasz wyzwań w dynamicznej branży i chcesz pracować dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do nas i stań się częścią naszego sukcesu!

Zakres obowiązków

  • przejęcie relacji z częścią kluczowych klientów zagranicznych, z rynków Europy Zachodniej (kilkanaście firm)
  • inicjowanie i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych i budowanie długofalowej współpracy z firmami ( dystrybutorzy, sieci handlowe )
  • analiza rynku - monitoring trendów i informacji dostępnych w internecie, raportach rynkowych oraz odwiedzanie sieci, sprawdzanie oferty konkurencji na danym rynku
  • przygotowywanie strategii sprzedaży i ofert handlowych dla klientów
  • odwiedzanie klientów - budowanie relacji i strategii handlowej, przedstawianie oferty, negocjacje handlowe, rozwój współpracy
  • monitorowanie procesu realizacji zamówień (potwierdzanie zamówień, koordynacja procesu ich realizacji przez dział produkcji i logistyki, weryfikacja zgodności ustaleń z klientem z przygotowanymi dokumentami potwierdzanie warunków transportu i przyjęcia towaru przez klienta)
  • reprezentowanie firmy jako wystawca na międzynarodowych targach branżowych
  • udział w cyklicznych spotkaniach zespołu sprzedaży eksportowej, zaangażowanie w kształtowanie strategii sprzedaży oraz rozwoju produktów
  • współpraca zespołowa - zastępowanie, dzielenie się wiedzą, inspirowanie

Wymagania

  • kompetencje handlowe pozwalające na skuteczną realizację zadań na oferowanym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego – poziom profesjonalny (C1/C2).
  • mile widziana znajomość innych języków obcych
  • doświadczenie w sprzedaży na rynkach zagranicznych , mile widziane w branży spożywczej
  • czynne prawo jazdy kat.B.
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dyspozycyjność i mobilność : wyjazdy zagraniczne do klientów oraz uczestnictwo w targach międzynarodowych (kilka wyjazdów / kwartał)

Oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu:U nas będziesz miał(a) możliwość pracy w sposób niezależny i samodzielny, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie. Będziesz odpowiedzialny(a) za budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami, a także inicjowanie nowych kontaktów handlowych.
  • Swobodę w realizacji pomysłów:Cenimy innowacyjność i kreatywność. Zachęcamy naszych pracowników do wprowadzania i realizacji własnych pomysłów, które mogą przyczynić się do rozwoju firmy. Twoje strategie sprzedaży i oferty handlowe będą miały realny wpływ na sukces firmy na rynkach międzynarodowych.
  • Perspektywę samorozwoju:Nasza firma nieustannie rozwija swoje marki produktowe, co stwarza liczne możliwości dla Twojego własnego rozwoju zawodowego. Będziesz miał(a) okazję pracować nad ekscytującymi projektami, uczestniczyć w międzynarodowych targach branżowych oraz zdobywać nowe doświadczenia na rynkach zagranicznych.
  • Koleżeńska, przyjazna atmosfera:W naszej firmie panuje koleżeńska i przyjazna atmosfera. Wspieramy się nawzajem, dbamy o dobre relacje i tworzymy środowisko pracy, w którym każdy czuje się komfortowo i doceniony. Współpraca zespołowa i dzielenie się wiedzą są dla nas kluczowe.
  • Stabilność zatrudnienia: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie nastawionej na intensywny rozwój i ekspansję. Jest to okazja do pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje osiągnięcia będą doceniane.
  • Pracę w zespole ukierunkowanym na współpracę i osiąganie ambitnych celów:Dołączysz do zespołu, który stawia na współpracę i wspólne osiąganie ambitnych celów. Twój wkład będzie miał realny wpływ na sukces całego zespołu.
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty multisport: Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, dlatego oferujemy możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty multisport.

  • Dodatkowe benefity:Brak dress codu, kawa i herbata, parking, elastyczne godziny pracy, samochód służbowy do użytku prywatnego.

  • Administratorem danych osobowych jest ZPH Argo Sp. z. o.o. 37-100 Łańcut ul. Wiejska 16, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZPH Argo Sp. z. o.o. 37-100 Łańcut ul. Wiejska 16, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)