Sell-Glass sp. z o.o.

Kierownik magazynu i logistyki

  • Władysławowo, warmińsko-mazurskie pow. elbląski

Kierownik magazynu

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy Sell-Glass – miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sztuce przetwarzania szkła i luster. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku w malowniczym Władysławowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć naszą historię. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania. Nasza specjalność to obróbka szkła i luster, a nasze zaawansowane urządzenia od renomowanych producentów takich jak Lisea, Besana, Bavelloni, Cefla, Teknokilns i Dip-Tech pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować wyroby, które wyróżniają się na tle konkurencji i definiują standardy jakości w branży. Jesteśmy dumni z naszego miejsca na polskim rynku – jako doświadczone przedsiębiorstwo, zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów, którzy cenią sobie nie tylko doskonałość naszych produktów, ale i profesjonalizm obsługi. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać i odpowiedzieć na indywidualne potrzeby, co potwierdza możliwość składania reklamacji telefonicznie do opiekuna handlowego lub bezpośrednio do działu jakości. W Sell-Glass wierzymy, że sukces leży w detalu i nieustannym dążeniu do doskonałości. Nasze zaangażowanie w wysokie standardy pracy i innowacyjność jest kluczem do tworzenia wartości, które trwają dłużej niż sam produkt. Chociaż nie możemy się pochwalić wszystkimi aspektami naszej działalności, to nasza historia i dotychczasowe osiągnięcia mówią same za siebie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – nie tylko piękne i funkcjonalne szkło, ale i trwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Sell Glass dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, ma niemal nieograniczone możliwości realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zamówień.
Firma jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie oraz dynamiczny rozwój.
W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego, który świadczy usługi w zakresie mechanicznej obróbki, hartowania i laminowania szkła płaskiego zatrudnimy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU I LOGISTYKI
Miejsce pracy: Władysławowo k. Elbląga

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad czynnościami związanymi z przyjmowaniem i wydawaniem surowców, wyrobów gotowych, materiałów
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z operacjami magazynowymi, flotą samochodową
  • Realizacja planu z optymalnym wykorzystaniem zasobów
  • Ewidencja i raportowanie stanów magazynowych
  • Optymalizacja procesów magazynowych i logistycznych
  • Uczestnictwo w przeprowadzanych inwentaryzacjach
  • Wsparcie działu jakości w kwestii rozpatrywania reklamacji
  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników ( w tym kierowców)
  • Przygotowywanie analiz i statystyk dotyczących magazynów oraz floty

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku logistycznym
  • Min. 3 lata pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań
  • Czas pracy kierowcy - rozliczanie i ewidencja
  • Dobra organizacja pracy, duża samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość procesów logistycznych w zakresie magazynowania towarów oraz transportu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie z tradycją
  • Zniżki na produkty firmy
  • Programy rozwojowe i szkoleniowe
  • Wpływ na dalszy rozwój firmy
  • Administratorem danych osobowych jest Sell-Glass sp. z o.o. 82-310 Władysławowo 5A, NIP: 5783123358. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w spr. ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem
    danych osobowych i w spr. swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)