Studnie głębinowe

Kierownik działu hydrogeologii z uprawnieniami

  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Wiodąca firma wiertnicza z okolic Bielska-Białej specjalizująca się w wierceniu studni głębinowych (15 lat doświadczenia), będąca liderem na południu Polski, kompletuje załogę do obsługi nowoczesnych maszyn wiertniczych. W związku z tym poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • zarządzanie ekipą 4 osobową wiertaczy studni głębinowych

  • nadzór nad obowiązkami pracowników

  • spotkania i kontakt z inwestorem, ofertowanie usług

  • dbanie o zaopatrzenie oraz sprawne funkcjonowanie sprzętu

  • pełnienie nadzoru hydrogeologicznego w terenie nad wykonywaniem otworów wiertniczych

  • stanowisko obejmuje zarówno zadania o charakterze biurowym jak i wykonywane w terenie

  • praca z dziennymi wyjazdami w promieniu do 100 km od Bielska-Białej

Wymagania

  • uprawnienia hydrogeologiczne (geologiczne)

  • doświadczenie w branży geologiczno-hydrologicznej (mile widziane)

  • prawo jazdy kat B.

  • dyspozycyjność

  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość

  • dobra i samodzielna organizacja pracy

Oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i zaangażowania

  • dobra atmosfera pracy

  • Administratorem danych osobowych jest Studnie głębinowe Bielsko-Biała. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studnie głębinowe Bielsko-Biała zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)