Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 04.09.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Ekspert ds. rachunkowości

  • Dębica, podkarpackie pow. dębicki

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Ekspert/lider

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukamy Eksperta/ Seniora/ Specjalisty, który dołączy do zespołu rachunkowości w Grupie Kapitałowej. Jeśli ten temat jest Ci bliski, a może chciał(a)byś poszerzyć swoje kwalifikacje, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdania skonsolidowanego Grupy Kapitałowej,
  • weryfikowanie sprawozdania spółek do konsolidacji w zakresie kompletności i terminowości dostarczonych danych,
  • kontrolowanie prawidłowości księgowań w poszczególnych spółkach zależnych, zgodnie z grupowymi standardami oraz grupową polityką rachunkowości,
  • śledzenie zmian w MSR/MSSF i wprowadzanie je w Grupie Kapitałowej,
  • sporządzanie, prezentowanie oraz interpretowanie analiz finansowych w spółkach,
  • przygotowywanie i kontrolowanie jednolitych procedur księgowych w spółkach,
  • uzgadnianie transakcji, zdarzeń i różnic konsolidacyjnych,
  • przygotowywanie not konsolidacyjnych,
  • współpracowanie z biegłymi rewidentami w zakresie badań sprawozdań skonsolidowanych.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego na kierunku: ekonomia, finanse,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości zasad księgowości, przepisów podatkowych oraz konsolidacji sprawozdań finansowych,
  • bardzo dobrej komunikacji w j. angielskim w mowie i w piśmie na poziomie (min B2),
  • dobrego zarządzania swoim czasem,
  • zdolności analitycznego myślenia i interpretacji danych,
  • dobrej pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel),
  • znajomości zagadnień dotyczących MSR/MSSF i sprawozdawczości finansowej,
  • znajomość programu SAP (nice to have).

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • możliwość pracy hybrydowej: 2 dni biuro, 3 dni home-office (biuro zlokalizowane w ok. Dębicy)
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy,
  • samochód służbowy,
  • dostęp do platformy benefitowej oraz prywatną opiekę medyczną,
  • premię kwartalną,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • dodatkowe 2 dni urlopu w roku,
  • możliwość rozwoju i poszerzenie swojej wiedzy i kompetencji.

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa