B8 Recruitment Sp. z o.o.

Księgowa - Umowa o pracę - Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę
    10 000 zł brutto / mies.
  • Stalowa Wola, podkarpackie pow. stalowowolski

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

B8 Recruitment to Agencja Pracy działająca dla naszego klienta zewnętrznego.

Aktualnie poszukujemy Samodzielnego Księgowego dla firmy zajmującej się produkcją elementów ze szkła płaskiego oraz szyb zespolonych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia i przesyłania aplikacji.

Lokalizacja: Chwałowice, Stalowowolski, Podkarpackie

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości w firmie produkcyjnej
  • Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (bilans, roczne sprawozdanie finansowe, informacja dodatkowa)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Rozliczanie miesięcznych odpisów amortyzacyjnych
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • Zarządzanie płynnością firmy, monitoring przepływów pieniężnych oraz nadzór nad należnościami i zobowiązaniami
  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (m.in. instytucjami skarbowymi, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, leasingowymi)

Dodatkowe informacje:

  • Praca na systemie Enova365
  • Firma obecnie nie eksportuje towarów za granicę; sprzedaje tylko na rynek krajowy
  • Obecna forma prawna to jednoosobowa działalność gospodarcza; planowane przekształcenie w spółkę z o.o. po nowym roku

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego min. 2 lata
  • Znajomość programów Excel, Word, Outlook
  • Znajomość programów księgowych oraz MS Office
  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji oraz dodatki
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy
  • Wsparcie w procesie wdrożenia na stanowisko

Zapraszamy również osoby zza granicy!

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj lub wyślij wiadomość „Księgowa” na telefon 790 861 777, lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B8 Recruitment Sp. z o.o. 53-676 Wrocław A. Zelwerowicza 18a, NIP: 8971896078 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)