Farutex Sp. z o.o.

Menedżer Salonu Fine Spot

  • Warszawa, mazowieckie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca od zaraz

Firma Bidfood Farutex jest dostawcą żywności i napojów dla sektora Horeca w Polsce.

Należy do międzynarodowej grupy Bidcorp.

Posiada oddziały, filie oraz biura w 21 miastach w kraju i zatrudnia ponad 1,2 tys. pracowników.

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o tradycyjne metody oraz z uwzględnieniem nowoczesnych kanałów;
  • planowanie, przygotowywanie i obsługa spotkań degustacyjnych z klientami Salonów;
  • budowanie profesjonalnych relacji z klientami Salonu;
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych;
  • zarządzanie pracą podległego personelu;
  • sporządzanie raportów sprzedażowych;
  • kontrola nad sprawami formalnymi Salonu;
  • odpowiedzialność za rekrutację nowych pracowników;
  • sporządzanie grafiku pracy personelu Salonu;
  • odpowiedzialność za stan kasy i stany magazynowe.

Wymagania

  • wysoka kultura osobista;
  • pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników;
  • gotowość do rozwoju i pogłębienia wiedzy o winach, procesie produkcji i sprzedaży;
  • umiejętność budowania i utrzymania długotrwałych relacji z Klientami;
  • samodzielność i proaktywność w działaniu;
  • zorientowanie na cel, motywacja do tego aby osiągać najlepsze wyniki;
  • obsługa komputera w zakresie podstawowym.

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze klienta z branży winiarskiej lub gastronomicznej;
  • zrozumienie działania platform rozliczeń magazynowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stałe wynagrodzenie plus system motywacyjny uzależniony od realizacji planów sprzedaży;
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe;
  • wsparcie przełożonego oraz kadry salonu na każdym etapie adaptacji;
  • życzliwą atmosferę - zawsze możesz liczyć na docenienie zespołu;
  • ubezpieczenia grupowe;
  • opiekę medyczna Medicover (po okresie próbnym);
  • dofinansowanie karty MultiSport.
  • Administratorem danych osobowych jest Farutex Sp. z o.o. 70-807 Szczecin ul. Jesienna 4, NIP: 5921987110. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Farutex Sp. z o.o. 70-807 Szczecin Jesienna 4, NIP: 5921987110 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 24 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)