• Jaworze, śląskie pow. bielski

Psycholog

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Zatrudnimy psychologa do niepublicznego przedszkola.

Zakres obowiązków

Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych dzieci;
– Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej adekwatnie do rozpoznanych potrzeb;
– Obserwacja dzieci w grupach (podczas zajęć, czynności samoobsługowych, zabawy swobodnej);
– Realizacja zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;– Prowadzenie z dziećmi indywidualnych zajęć stymulujących rozwój;
– Konsultacje z nauczycielami, wspieranie nauczycieli w rozwiązywaniu problemów wychowawczych;
– Prowadzenie obowiązującej dokumentacji;
– Przekazywanie wyników obserwacji i diagnozy rodzicom;
– Pomoc w podjęciu decyzji przy kierowaniu dzieci na badania do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej;
– Konsultacje z rodzicami:

Wymagania

wykszałcenie kierunkowe w zakresie psycholigii oraz przgotowanie pedagogiczne

Oferujemy

- stabilną pracę w doświadczonym zespole pedagogicznym

  • Administratorem danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Alutka Alina Kłaptocz 43-384 Jaworze CIESZYŃSKA 363, NIP: 9371589724. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Niepubliczne Przedszkole Alutka Alina Kłaptocz 43-384 Jaworze CIESZYŃSKA 363, NIP: 9371589724 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)