• Ustroń, śląskie pow. cieszyński

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Opiekun medyczny

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy zaangażowanych i odpowiedzialnych osób na stanowisko:

Opiekun Medyczny,

Miejsce pracy: Ustroń - Uzdrowisko

Zakres obowiązków

  • codzienne czynności pielęgnacyjne pacjentów (mycie, karmienie, przewijanie)
  • współpraca z zespołem medycznym w zakresie monitorowania stanu zdrowia pacjentów,
  • dbanie o komfort i dobre samopoczucie pacjentów,
  • wsparcie w prowadzeniu dokumentacji medycznej,
  • udzielanie pierwszej pomocy w nagłych przypadkach.

Wymagania

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje opiekuna medycznego,
  • doświadczenie w pracy z pacjentami będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista,
  • zdolność do pracy w systemie zmianowym,
  • empatia, cierpliwość i odpowiedzialność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy pracę w stabilnej na rynku firmie,
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • możliwe różne formy zatrudnienia ( umowa o pracę, umowa zlecenie )
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    1. Administratorem Państwa Danych osobowych jest American Heart of Poland S.A., ul. Sanatoryjna 1, 43-450 Ustroń (https://ahop.pl).

    2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony u Administratora Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez wysłanie wiadomości na adres e- mail: rodo@ahop.pl lub pisemnie na adres wskazany powyżej, z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.

    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), w celu zawarcia i wykonania umowy (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), na podstawie przepisów prawa (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) oraz prawnie uzasadnionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w związku z wymaganym czasem ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.

    4. Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z Ustawą z dnia 13 maja 2016 r w sprawie przeciwdziałania zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich ( Dz. U. 2016 poz. 862 z późn. zm.) w przypadku osób podejmujących pracę na stanowisku wymagającym bezpośredniego kontaktu z osobą małoletnią, będziemy dokonywać sprawdzenia kandydata w Rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym. W związku z powyższym, na dalszym etapie rekrutacji może być niezbędnym podanie dodatkowo numeru PESEL.

    5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

    6. Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od momentu ich zebrania. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane do czasu odwołania zgody, ale nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy od daty wyrażenia zgody.

    W przypadku ustalania, dochodzenia lub obrony ewentualnych roszczeń termin przechowywania danych ulegnie wydłużeniu zgodnie z przepisami prawa.

    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres rodo@ahop.pl

    2. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    3. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Niepodanie danych powoduje brak możliwości wzięcia udziału w rekrutacji.

    4. Posiadają Państwo, na każdym etapie przetwarzania danych przez Spółkę, prawo do:

    a)      dostępu do swoich danych, w tym uzyskania informacji o zakresie przetwarzanych przez naszą Spółkę danych oraz do uzyskania kopii tych danych,
    b)      sprostowania swoich danych, w tym, jeżeli nie będą zachodziły inne prawne przeciwskazania do ograniczenia ich zakresu przetwarzania;
    c)      całkowitego usunięcia swoich danych (tzw. „prawo do bycia zapomnianym”), jeżeli nie będą zachodziły inne prawne przeciwskazania do realizacji tego prawa;
    d)      wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzanych danych osobowych (w tym wycofania zgody), jeżeli nie będą zachodziły inne prawne przeciwskazania do realizacji tego prawa;
    e)      ograniczenia przetwarzania danych osobowych, jeżeli nie będą zachodziły inne prawne przeciwskazania do realizacji tego prawa;
    f)       przeniesienia danych do innego administratora danych, jeśli dane przetwarzane są w związku z udzieloną zgodą lub zawartą umową.

    1. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane następującym kategoriom odbiorców: podmioty świadczące w Spółce usługi niezbędne do realizacji celu wskazanego powyżej.

    2. Informujemy, że mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W Rzeczpospolitej Polskiej organem nadzorczym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO).

  • Prosimy o zamieszczenie w treści aplikacji następującej kwestii:
    Zapoznałam/em się z Klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).
Dodana
Wygasa (za 27 dni)