MAKITA SP. Z O.O.

Mechanik - Serwisant elektronarzędzi

  • Bielsko-Biała, śląskie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Makita Sp z o.o. to międzynarodowa korporacja z ponad 100-letnim doświadczeniem. To światowy lider w produkcji i sprzedaży: elektronarzędzi, urządzeń pneumatycznych oraz narzędzi ogrodowych (akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych). To również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne.

Zakres obowiązków

  • Naprawy serwisowych elektronarzędzi,
  • Przeprowadzanie testów naprawionych elektronarzędzi,
  • Ścisła współpraca z klientami.
  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie napraw elektronarzędzi
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Staranność i dokładność w działaniu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnieninia SEP G1

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej w Polsce od ponad 25 lat,
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych i dodatkowych, w tym: 13 pensję, nagrody jubileuszowe, premię roczną,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Parking wewnętrzny,
  • Pracę od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do godziny 15:00.
  • Administratorem danych osobowych jest MAKITA Sp. z o. o. 43-346 BIELSKO-BIAŁA Ul. Bestwińska 103, NIP: 6291002514. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych do Makita Sp. z o.o. w celu realizacji bieżącej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)