Randstad Polska Sp. z o.o.

Asystent/Asystentka biura (recepcja)

  • Balice, małopolskie pow. krakowski

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/Asystentka biura (recepcja).

Zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa stanowiska recepcji, klientów zewnętrznych oraz pracowników,
  • obsługa telefoniczna oraz e-mailowa biura, organizacja poczty przychodzącej, wychodzącej
    oraz firm kurierskich,
  • dbanie o gości firmy (wskazanie szatni, sali, zaproponowania/przygotowania kawy, herbaty,
    wody),
  • wsparcie w organizacji szkoleń zewnętrznych oraz wewnętrznych oraz dbanie o salki
    szkoleniowe,
  • dbanie o porządek na terenie biura, kontakt z właścicielem lub zarządcą biura w sprawach
    związanych z codzienną eksploatacją biura,
  • zamawianie materiałów biurowych oraz BHP,
  • opisywanie faktur w wewnętrznym systemie, sprawdzanie klientów w bazie,
  • organizowanie podróży służbowych dla managementu firmy,
  • inne zlecone prace administracyjne i biurowe.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1/B2,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne w tym komunikatywność, współpraca w
    zespole,
  • pozytywne nastawienie i umiejętność budowania długofalowych relacji z innymi ludźmi
  • odpowiedzialność oraz wysoka etyka, poufność,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć poszerzania kwalifikacji zawodowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość Excel na poziomie dobrym,
  • inicjatywa.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres trzech miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • dodatek za dojazdy do pracy w wysokości 200 zł brutto,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • karta lunchowa,
  • pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta sportowa).
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 23 dni)