Morapel Sp. z o.o.

Asystentka ds. administracyjnych

  • Limanowa, małopolskie pow. limanowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

MORAPEL Sp. z o.o.

Rozwijająca się firma handlowa – dystrybutor komponentów do produkcji obuwniczej i kaletniczej zatrudni osobę na stanowisko:

Asystent/ka ds. administracyjnych

Miejsce pracy: małopolskie/Świdnik k.Limanowej

Zakres obowiązków

  • Operacyjne wsparcie codziennej pracy Zarządu
  • Wykonywanie prac zleconych w czasie oraz zlecanych na bieżąco
  • Prowadzenie korespondencji mailowej, pocztowej oraz ewidencja poczty
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji
  • Koordynowanie zaopatrzenia biura w materiały biurowe oraz spożywcze
  • Pełna odpowiedzialność za obowiązek kompleksowej realizacji powierzonych zadań
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz
  • Lojalność i dyskrecja

Wymagania

  • Bardzo dobra znajmość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Umiejętność redagowania pism i prowadzenie korespondencji biznesowej
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i kompetencje interpersonalne.
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy pod presją czasu
  • Dokładność, sumienność, i zaangażowanie w wykonywana pracę
  • Wysokie zdolności analityczne, umiejętność wyciągania trafnych wniosków oraz odpowiedniego ich interpretowania.

Oferujemy

  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • System 8 h (poniedziałek - piątek)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Informujemy, że Administratorem danych jest Morapel Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne- prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Więcej informacji znajduje się na stronie www.morapel.pl w polityce prywatności.
  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Morapel Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119 do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)