HT Heiztechnik Sp. z o.o.

Monter – Pracownik produkcji

  • Skarszewy, pomorskie pow. starogardzki

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

HT Heiztechnik jest firmą produkującą pompy ciepła oraz kotły centralnego ogrzewania. Oferujemy nasze produkty dla klientów w Polsce jak również dla klientów z całej Europy.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Składanie z podzespołów i półwyrobów gotowych urządzeń grzewczych.

Wymagania

  • Wykształcenie: zawodowe lub techniczne

  • doświadczenie w pracy na produkcji

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • zaradność i komunikatywność

  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane:

  • Umiejętności ślusarskie, techniczne,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w międzynarodowej organizacji

  • Komfortowe warunki pracy

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość rozwoju

  • Administratorem danych osobowych jest Heiztechnik 83-250 Skarszewy Drogowców 7, NIP: 5922141734. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HT Heiztechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Skarszewach na potrzeby przeprowadzonej rekrutacji.”

    Jeśli wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu aktualnego procesu rekrutacyjnego również na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o udzielenie zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HT Heiztechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Skarszewach na potrzeby przyszłych rekrutacji nie dłużej niż 1 rok, w tym również na inne stanowiska”
Dodana
Wygasa (za 30 dni)