CONEXIO SP. Z O.O. S.K.

ELEKTRYK BUDOWLANY

  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Interesuje Cię stabilna, długoterminowa praca w wiodącej niemieckiej firmie budowlanej?

Oczekujesz ponadprzeciętnego wynagrodzenia z gwarancją dużej liczby godzin?

Cenisz sobie koleżeńska atmosferę w brygadzie, komfortowe zakwaterowanie oraz regularne zjazdy do kraju samochodami służbowymi?

Tak pracuje się w ZEITKRAFT!

Zapraszamy do współpracy fachowców w zawodzie:

Zakres obowiązków

  • Montaż i modernizacja elektrycznych instalacji budowlanych,
  • Wykonywanie prac według schematów elektrycznych.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe i/lub uprawnienia SEP,
  • znasz język niemiecki w stopniu minimum podstawowym,
  • doświadczenie w Niemczech oraz prawo jazdy będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę bazującą na całorocznej współpracy,
  • świadczenia urlopowe i świąteczne,
  • możliwość pobierania zaliczek, premie,
  • wsparcie w wnioskowaniu o Kindergeld 250,00 EUR na dziecko/miesięcznie,
  • regularne zjazdy do kraju samochodami firmowymi,
  • premię za polecenie pracownika 300,00-1500,00 EUR/osobę,
  • 25 dni płatnego urlopu w roku,
  • duża ilość godzin pracy oraz możliwość pracy w sobotę,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • zestaw profesjonalnych narzędzi i ubrań roboczych,
  • własną bazę logistyczną w Polsce,
  • w większości przypadku gwarantujemy wyjazd w ciągu 14 dni,
  • po 5 latach legalnej pracy w Niemczech oraz osiągnieciu wieku emerytalnego nabywasz prawo do niemieckiej emerytury.

Nie zwlekaj, prześlij lub zadzwoń na naszą infolinię tel.721 185 952 lub 77 455 13 56

  • Administratorem danych osobowych jest CONEXIO SP. Z O.O. S.K. 40-709 Opole Ul. Panewnicka 24/1, NIP: 6342737729. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CONEXIO SP. Z O.O. S.K. 40-514 Katowice ul. Ceglana 7, NIP: 6342737729 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)