GTV OFFICE Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy na rynek DE/Przedstawiciel międzynarodowy

  • cała Polska, opolskie pow. opolski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Praca od zaraz

ZAPROJEKTUJ Z NAMI TRASĘ SWOJEJ PODRÓŻY ZAWODOWEJ. W GTV BUS MASZ NA TO WPŁYW

Jako zespół stawiamy na partnerski model współpracy. Wierzymy, że nasza skuteczność, doświadczenie w transporcie i empatia biznesowa jest gwarantem rozwoju naszych klientów, kontrahentów i pracowników.

Dołącz do naszego zespołu jako Przedstawiciel Handlowy i pomóż nam rozwijać naszą obecność na rynku niemieckim.

Szukamy osoby, która będzie miała chęć i ambicje rozwijać naszą sprzedaż do firm, które prowadzą działania na terenie Niemiec.

Praca odbywa się częściowo zdalnie oraz w terenie na obszarze Niemiec.

SPRAWDŹ, CZY DO SIEBIE PASUJEMY?

Zakres obowiązków

Jak działamy w dziale handlowym:

- uzyskujesz pełne wprowadzenie do naszego produktu, jak również pełen coaching kompetencji handlowych - rozwijasz się i podnosisz Twoje umiejętności

- działamy na jasno określonych procesach handlowych - nie musisz się domyślać jak działać

- wyznajemy odpowiedzialność za nasze działania - masz dużo samodzielności w działaniu ale w każdej chwili wsparcie Teamu, jeśli potrzebujesz

- mamy jasne wytyczne dotyczące sukcesu sprzedaży i jasno określony system premiowy, uzależniony od działań - masz jasność jak możesz zarabiać tyle ile potrzebujesz

- jesteśmy zgranym i ambitnym Teamem - jeśli lubisz działanie i rozwój, będziesz czuć się z nami doskonale

Wymagania

Kogo zapraszamy do naszego Sales Teamu?

- zaangażowaną osobę znającą doskonale j.niemiecki (przynajmniej B2) - to jest dla nas kluczowe

- kogoś, kto chce się rozwijać i nie jest to tylko deklaracja

- osobę, która bardzo lubi kontakt z ludźmi i ma umiejętności doskonałej komunikacji i negocjacji

- niezbędne prawo jazdy kat.B

- ważna jest gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość branży transportowej

- znajomość branży produkcyjnej

- znajomość niemieckiej kultury biznesowej

Oferujemy

Co oferujemy?

- wsparcie - Team działający w systemie coachingu

- rozwój kompetencji handlowych - otrzymasz indywidualny program rozwoju

- pracę w kulturze Lean

- elastyczne warunki realizacji pracy (częściowo zdalnie, częściowo w terenie)

- narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z międzynarodowym zasięgiem

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa/herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • system podnoszenia kwalifikacji

  • udział w konferencjach branżowych

  • opieka psychologa

  • służbowy laptop oraz telefon

  • partnerska atmosfera

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę lub umowa współpracy B2B (współpraca na kontrakcie B2B umożliwia negocjowanie stawki wynagrodzenia indywidualnie)

Wyślij Twoje CV, spotkajmy się i sprawdźmy, czy do siebie pasujemy.

  • Administratorem danych osobowych jest GTV OFFICE Sp. z o.o. 46-040 Ozimek Hutnicza 5, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GTV OFFICE Sp. z o.o. 46-040 Ozimek Hutnicza 5, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)