PulsHR

Budowlaniec , Stolarz budowlany , cieśla konstrukcyjny Wyspy Owcze

  • Umowa o pracę tymczasową
    16 700-17 500 zł netto / mies.
  • Wyspy Owcze zagranica

Budowlaniec

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

PulsHR poszukuje 6 wykwalifikowanych rzemieślników do projektu budowy bloku mieszkalnego z 33 apartamentami oraz dwóch dodatkowych budynków na domy jednorodzinne w stolicy Wysp Owczych, Tórshavn. Umowa o pracę od września 2024 do listopada 2025, z możliwością przedłużenia. Będziesz pracować w zespole świetnych polskich specjalistów, zarówno pod względem osobowości, jak i umiejętności. Podróżuj do niezbadanych, nieodkrytych Wysp Owczych i dołącz do nas, aby cieszyć się pracą w zachwycającej lokalizacji! Facebooku.

Zakres obowiązków

  • 8 miesięcy: Wznoszenie budynków, szalowanie, zbrojenie płyt betonowych, izolacja, konstrukcja dachów, zamknięcie zewnętrzne.
  • 7 miesięcy: Wewnętrzna budowa 33 mieszkań i kilku domów jednorodzinnych.
    Więcej informacji o PulsHR znajdziesz również na Facebooku.

Wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia jako wykwalifikowany rzemieślnik
  • Połowa zespołu musi posiadać doświadczenie w szalowaniu
  • Połowa zespołu musi posiadać doświadczenie w stolarstwie
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac elewacyjnych i wykończeniowych na zewnątrz
  • Doświadczenie w realizacji zadań związanych z wewnętrzną konstrukcją apartamentów
  • Obywatelstwo europejskie
  • Ważny paszport
  • Czysta kartoteka karna
  • Dobra sprawność fizyczna i zdrowie psychiczne

Oferujemy

  • Cykl pracy: 8 tygodni pracy i 4 tygodnie wolnego
  • Umowa o pracę na 15 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Loty i transfer z/na lotnisko
  • Dobre zakwaterowanie
  • Smaczny ciepły obiad od poniedziałku do soboty
  • Bezpłatny pojazd służbowy i paliwo
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Płatne dni chorobowe
  • Zapewnienie wysokiej jakości środków ochrony osobistej (PPE) i narzędzi
  • Pełne wsparcie w procesie onboardingu (podatki, kwestie prawne, zwolnienia lekarskie, podróże, wynagrodzenie)
  • Pakiet ubezpieczeniowy: opieka medyczna, ubezpieczenie od wypadków przy pracy, ubezpieczenie podróżne na Wyspach Owczych oraz ubezpieczenie podróżne do kraju zamieszkania na czas rotacji
  • 60 godzin tygodniowo.

    Aby uzyskać więcej informacji na temat dodatkowych świadczeń, prosimy o kontakt, ponieważ mogą obowiązywać pewne ograniczenia.
  • Dołącz do nas i ciesz się pracą w zachwycającej lokalizacji!

    PulsHR: Zbudowane z szacunkiem dla pracy fizycznej

    #PracaBudowlana #WyspyOwcze #DołączDoNaszegoZespołu

  • The controller of your personal data is PulsHR ívf, Garðavegur 57, 700 Klaksvík, Faroe Islands, VAT number: FO662771. My personal data is processed by the Administrator for the purpose of recruitment. I know that I have the following rights: the right to request access to my data, the right to rectify it, the right to delete data, the right to limit processing, the right to object and the right to transfer data. More information on the processing of personal data can be found in the Administrator's Privacy Policy.
  • for the processing of my personal data by PulsHR ívf, Garðavegur 57, 700 Klaksvík, Faroe Islands, NIP: FO662771, contained in the attached application documents (including image) for the purposes of ongoing recruitment. Consent is voluntary and may be withdrawn at any time. In addition, I consent to the processing of my personal data contained in the attached application documents (including image) for the purposes of future recruitment for a period of 12 months. Consent is voluntary and may be withdrawn at any time.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)