Widdo Polska Sp  z o.o.

Pracownik Budowlany

  • Tarnowskie Góry, śląskie pow. tarnogórski

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Widdo Polska Sp z o.o.

Czy marzysz o pracy, która daje satysfakcję, stabilność i możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu specjalizującego się w termomodernizacji budynków i współtwórz przyszłość! Szukamy brygad oraz pracowników budowlanych, którzy chcą się rozwijać i pracować przy ambitnych projektach.

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac budowlanych związanych z termomodernizacją budynków (ocieplanie, montaż izolacji, modernizacja elewacji)
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób z doświadczeniem w pracy na budowie (mile widziane, ale niekonieczne – zapewniamy szkolenie!)
  • Samodzielnych brygad do ociepleń
  • Zaangażowanych i gotowych do pracy w zespole
  • Sumiennych i odpowiedzialnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole
  • Profesjonalne szkolenia i wsparcie mentorskie
  • Ubezpieczenie zdrowotne i dodatkowe benefity

Nie czekaj! Dołącz do nas i twórz z nami nową przyszłość budownictwa. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz.U. 133 poz. 883."

Dołącz do naszego zespołu i pracuj z najlepszymi!

  • Administratorem danych osobowych jest Widdo Polska Sp z o.o. 42-600 Tarnowskie Góry Wyszyńskiego 17 a, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Widdo Polska Sp z o.o. 42-600 Tarnowskie Góry Wyszyńskiego 17 a, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)