Specjalista ds. sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Sprzedawca sprzętu TV SAT
Miejsce pracy: Warszawa - Okęcie

Zakres obowiązków

  • Sprawna i kulturalna obsługa Klientów
  • Obsługa procesów sprzedaży usług i towarów, wystawianie faktur i paragonów oraz dokumentów rozchodu (WZ, RW, …..)
  • Przyjmowanie dostaw, rozmieszczanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej z wykorzystaniem EAN, komputera, drukarki i skanera kodów kreskowych
  • Prowadzenie kasy z wykorzystaniem elektronicznych kas fiskalnych
  • Zaopatrzenie w towary i sprzęt dla potrzeb realizacji zadań usługowych wg ustaleń z kierownikami projektów
  • Systematyczne korygowanie cen sprzedaży na podstawie bieżących informacji
  • Wprowadzanie danych do sklepu internetowego i ich aktualizowanie
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki – kompletowanie i pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek
  • Sprawdzanie stanów magazynowych, regularna inwentaryzacja stanu magazynu
  • Planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów
  • Dbanie o ekspozycję towarów do sprzedaży i ogólny wizerunek

Wymagania

  • Odpowiedzialność, systematyczność oraz dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozmowy z klientami i ich kulturalnej obsługi oraz utrzymywania dobrych relacji
  • Uczciwość, otwartość, komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne
  • Znajomość obsługi sprzedaży usług i towarów
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Pozytywne nastawienie do pracy

    Mile widziane:

    • Znajomość obsługi programu Comarch
    • Podstawowa znajomość materiałów i urządzeń TV SAT oraz branży teletechnicznej i elektrycznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub Umowę B2B
  • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w Polsce w branży profesjonalnych systemów telewizji satelitarnej i naziemnej
  • Możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • Pracę w dobrym i zgranym zespole w warunkach partnerstwa i koleżeństwa
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@diomar.pl.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DIOMAR Sp. z o.o. 02-197 Warszawa Na Skraju 34, NIP: 5222665659 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni)