Specjalista ds. telekomunikacji

  • Warszawa, mazowieckie

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Specjalista ds. Systemów TV - SAT i Teletechnicznych

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie konfiguracji systemów teletechnicznych na bazie rekonesansu i uzgodnień technicznych z Zamawiającym
  • Uczestnictwo w pracach montażowych systemów, nadzór, uruchomienia, pomiary, dokumentacja powykonawcza instalacji, miedzy innymi TVK, CCTV i Wi-Fi
  • Wsparcie techniczne dla sprzedanych urządzeń oraz serwisowanie i przeglądy okresowe wykonanych instalacji
  • Udzielanie fachowej porady Klientowi w wyborze produktów lub/i rozwiązań technicznych
  • Systematyczne raportowanie zaawansowania robót dot. instalacji teletechnicznych
  • Bieżące rozliczanie realizacji projektów usługowych i wyznaczonych planów
  • Współpraca oraz utrzymywanie relacji z Dostawcami i Klientami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne związane z prowadzonymi projektami (teletechnika, elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika, automatyka)
  • Umiejętność konfigurowania systemów CATV, CCTV, Wi-Fi oraz innych teletechnicznych
  • Znajomość technologii sieciowych stosowanych w systemach IPTV
  • Znajomość języka angielskiego dla komunikacji technicznej z partnerami zagranicznymi
  • Samodzielność, odpowiedzialność, systematyczność, dyspozycyjność
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć ciągłego doskonalenia

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi systemu zarządzania relacjami z klientami
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Umiejetność obsługi programów do projektowania instalacji

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki z możliwością realnego wpływu na swoje wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub Umowę B2B w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość długoletniej pracy w nieustannie rozwijającej się firmie będącej liderem w branży telewizyjnej i teletechnicznej
  • Rozwijającą pracę i szkolenia oraz duże możliwości zwiększenia kompetencji zawodowych
  • Ciekawe i ambitne projekty wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne
  • Kontakt z czołowymi producentami światowymi
  • Współpracę z doświadczonym zespołem realizacji profesjonalnych systemów telekomunikacyjnych
  • Niezbędne narzędzia i przyrządy pomiarowe
  • Premie za wyniki sprzedażowe
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@diomar.pl.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DIOMAR Sp. z o.o. 02-197 Warszawa Na Skraju 34, NIP: 5222665659 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 15 dni)