Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji

Kierownik Działu Obsługi Szpitala

  • Ustroń, śląskie pow. cieszyński

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji to specjalistyczny szpital rehabilitacyjny, o najwyższym poziomie referencyjności. Jesteśmy zespołem wybranych i oddanych pacjentom fachowców, wyspecjalizowanych we wczesnej szpitalnej i ambulatoryjnej rehabilitacji osób po przebytych zawałach i operacjach serca oraz urazach i zabiegach ortopedycznych.

Dyrektor Śląskiego Centrum Rehabilitacji i Prewencji

ul. Zdrojowa 6, 43-450 Ustroń

zatrudni:

p.o. kierownika Działu Obsługi Szpitala

Zakres obowiązków

  • Administrowanie nieruchomościami, obiektami i budynkami będącymi w użytkowaniu Szpitala.
  • Nadzór nad realizacją inwestycji, remontów, konserwacją obiektów, urządzeń technicznych Szpitala oraz sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem zasad racjonalnej gospodarki materiałowej.
  • Przygotowanie i obsługa umów w których stroną jest szpital (za wyjątkiem kontraktów z NFZ, ZUS, umów o pracę, zleceń)
  • Przygotowanie i organizacja postepowań w zakresie wynikającym z ustawy Pzp.
  • Prowadzenie inwentaryzacji majątku Szpitala.
  • Przyjmowanie i realizacja wniosków zakupowych.
  • Realizacja wymagań oddziałów, działów, poradni w zakresie remontów, modernizacji lub zmiany funkcji pomieszczeń.
  • Nadzór nad spełnianiem przez Szpital wymogów sanitarno-epidemiologicznych (Sanepid).
  • Zapewnienie wymaganego przepisami stanu technicznego i sprawności eksploatacyjnej instalacji i urządzeń.
  • Kierowanie pracą podległych pracowników.
  • Udział w działaniach zmierzających do pozyskania środków pomocowych ( dotacji, darowizn).
  • Redagowanie i wysyłanie bieżącej korespondencji Szpitala.
  • Sporządzanie zestawień zużycia gazu, energii i wody w Szpitalu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo lub pokrewne techniczne (architektura, inżynieria środowiska),
  • Znajomość procedur administracyjnych,
  • Doświadczenie w zakresie inwestycji.
  • Znajomość ustaw: Prawo budowlane i Prawo zamówień publicznych.

Dodatkowe:

  • Mile widziana znajomość zagadnień organizacji jednostek związanych z ochrona zdrowia.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Predyspozycje osobowościowe: samodzielność, terminowość, rzetelność. zaangażowanie, kreatywność, dokładność.
  • Obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, stabilne zatrudnienie.
  • Dodatek za wysługę lat, możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę i pracę w renomowanym zespole.

W sprawach informacyjnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: nr tel. 33 854 16 32 wew. 231.

Dokumenty należy przesłać e-mailem ukryty pod przycieksiem "Aplikuj" lub pocztą tradycyjną na adres Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji, ul. Zdrojowa 6, 43-450 Ustroń.

Dokumenty powinny być opatrzone własnoręcznie podpisana klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

  • Administratorem danych osobowych jest Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji 43-450 Ustroń Zdrojowa 6, NIP: 5482308117. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach - wymagane, jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)