Paged Meble Sp. z o.o.

Gięciarz – obsługa maszyn stolarskich

  • Jasienica, śląskie pow. bielski

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Tworzymy markowe meble o światowym poziomie wzornictwa czerpiąc z tradycji i doświadczenia oraz umiejętnie korzystając z nowych technologii. Gwarancją spełnienia oczekiwań i komfortu klientów jest odpowiedzialność i zaangażowanie naszych pracowników.

Paged Meble Sp z o.o. w Jasienicy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jasienica (pow. bielski)

Zakres obowiązków

  • Gięcie ręczne i mechaniczne elementów drewnianych
  • Obsługa pił i strugarek

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe - mile widziane
  • Umiejętność podejmowania decyzji
  • Zdolność efektywnej komunikacji w zespole

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole w firmie z długoletnimi tradycjami
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet LuxMed za 1zł
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Bogaty pakiet świadczenień w ramach ZFŚS m.in. wycieczki pracowniczne, dofinasowanie na Wielkanoc i Boże Narodzenia, paczki świąteczne dla dzieci i inne
  • Świadczenie frekwencyjne
  • Administratorem danych osobowych jest Paged Meble sp. z o.o 43-385 Jasienica ul. Cieszyńska 99, NIP: 5732425575. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Paged Meble sp. z o.o 43-385 Jasienica ul. Cieszyńska 99, NIP: 5732425575 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)