• Albertów, śląskie pow. kłobucki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Operator linii produkcyjnej

Zakład Produkcji Spożywczej „Jamar” Szczepaniak sp. j. producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Zakres obowiązków

Pracując z nami do Twoich obowiązków będzie należało:

  • przestrzeganie zasad BHP i OŚ
  • obsługa maszyn wchodzących w skład linii produkcyjnej,
  • przygotowanie produktu przy użyciu surowców zgodnie z recepturą,
  • dbałość o zachowanie ciągłości procesu technologicznego na powierzonej linii,
  • wykrywanie i zgłaszanie ewentualnych problemów,
  • wykonywanie bieżących regulacji oraz rozwiązywanie bieżących problemów,
  • dbanie o czystość maszyn i ich otoczenia,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • kontrolowanie parametrów procesu i jego ciągłe doskonalenie.

Wymagania

Idealny kandydat to osoba, która:

  • posiada doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnych,
  • ma dobrze rozwinięte zdolności techniczne,
  • posiada umiejętność samodzielnej pracy i dobrej współpracy z innymi;
  • dba o szczegóły,
  • ma rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz komunikatywność;
  • jest gotowa do pracy w systemie 3- zmianowym.

Oferujemy

  • wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii;
  • jasne zasady i dobrą atmosferę pracy;
  • przygotowanie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, zniżki na produkty firmowe;
  • imprezy okolicznościowe.
  • Administratorem danych osobowych jest Zakład Produkcji Spożywczej JAMAR Szczepaniak sp. j. 42-165 Albertów Albertów 69,, NIP: 5741781080. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Produkcji Spożywczej JAMAR Szczepaniak sp. j. 42-165 Albertów Albertów 69,, NIP: 5741781080 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 26 dni)