Pracownik biurowy

  • Umowa o pracę
    4 300-4 400 zł brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Zakres obowiązków

    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (pisma, faktury, e-maile) - rejestracja, segregacja i przekazanie odpowiednim komórkom w firmie
    • Skanowanie dokumentacji do systemu informatycznego
    • Obsługa telefoniczna klientów i kontrahentów firmy
    • Obsługa gości w firmie
    • Przyjmowanie zgłoszeń usterek/awarii od klientów firmy i ich rejestracja w systemie informatycznym
    • Wydawanie kluczy do nieruchomości pracownikom firmy oraz wykonawcom zewnętrznym
    • Obsługa administracyjna biura (zamawianie art. biurowych, środków czystości i higieny, dbałość o czystość i estetykę w biura)
    • Obsługa połączeń przychodzących w ramach telefonu alarmowego (nadzór nad przekierowaniem połączeń po godzinach pracy do odpowiednich służb)
    • Opracowywanie i aktualizacja procedur obiegu dokumentacji i informacji firmowej
    • Pełnienie roli asystenta Zarządu w zakresie organizacji spotkań, przygotowywania dokumentów, realizacji zamówień, dokonywania zakupów firmowych,
    • Wysyłanie korespondencji za pośrednictwem Poczty Polskiej
    • Dostarczanie osobiste dokumentacji do Urzędów i instytucji

Wymagania

    • Wykształcenie min. średnie
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość pakietu MS Office
    • Zdolności organizacyjne
    • Skrupulatność i dokładność
    • Asertywność
    • Umiejętności dobrej organizacji czasu pracy
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Odpowiedzialność
    • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

        • Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
        • Współpracę w grupie specjalistów w dziedzinie zarządzania, obsługi technicznej oraz księgowości
        • Możliwość rozwoju zawodowego i zwiększania kwalifikacji zawodowych
        • Samodzielność w działaniu
        • Dofinansowanie szkoleń i kursów
        • Brak dress code’u
        • Kawa / herbata
        • Parking dla pracowników
        • Możliwość uzyskania uprawnień
    • Administratorem danych osobowych jest "KOTRAK" sp. z o.o. 40-036 Katowice Plebiscytowa 15, NIP: 9542662860. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "KOTRAK" sp. z o.o. 40-036 Katowice Plebiscytowa 15, NIP: 9542662860 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Dodana
    Wygasa (za 26 dni)