GTV OFFICE Sp. z o.o.

Mechanik samochodowy na terenie Holandii

  • Ozimek, opolskie pow. opolski

Mechanik

Kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

GTV BUS – LIDER W TRANSPORCIE POSZUKUJE DOŚWIADCZONYCH MECHANIKÓW DO PRACY W HOLANDII

GTV BUS to lider w branży transportowej, który nieustannie dąży do doskonałości w każdym aspekcie swojej działalności. Nasza firma rozwija się dynamicznie, dlatego szukamy ambitnych, kreatywnych i zmotywowanych osób, które chcą stać się częścią naszego sukcesu. Jeśli jesteś doświadczonym mechanikiem, który szuka nowych wyzwań i możliwości rozwoju, GTV BUS jest miejscem dla Ciebie.

Zakres obowiązków

  • Naprawa busów na terenie Holandii: dbanie o sprawność techniczną naszej floty.
  • Dojazd do uszkodzonych pojazdów: szybka reakcja na zgłoszenia awarii.
  • Diagnostyka i naprawa pojazdów: wykrywanie drobnych usterek i ich skuteczna naprawa.
  • Zamówienia części samochodowych: koordynacja zamówień i zapewnienie dostępności części do naprawy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B: warunek konieczny, by móc poruszać się samochodem służbowym.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika: poszukujemy osób z praktycznym doświadczeniem, które poradzą sobie z naprawą naszych pojazdów.
  • Zaangażowanie i sumienność: oczekujemy pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • Umiejętność pracy w zespole: współpraca to podstawa w naszej firmie.
  • Znajomość topografii Holandii: mile widziana, choć niekonieczna – zapewnimy pełne wsparcie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 350 zł netto za dzień pracy, co zapewnia stabilność finansową.
  • Bezpłatne zakwaterowanie w Holandii, które pozwala zaoszczędzić około 2000 zł miesięcznie.
  • Pokrycie kosztów transportu: darmowy wyjazd i powrót do Polski.
  • Umowa B2B: współpraca na jasnych i przejrzystych warunkach, która daje elastyczność i swobodę działania.
  • System pracy 3/1: 3 tygodnie pracy w Holandii, 1 tydzień w Polsce, z możliwością przedłużenia pobytu.
  • Samochód służbowy: umożliwiający swobodne poruszanie się na terenie Holandii.
  • Rozwój zawodowy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem w branży.

  • Rekrutacja prowadzona jest na rzecz firmy: International Transport Company Sp. z o.o.

    W przypadku podania w CV danych należących do szczególnych kategorii danych (przypominamy, że są to dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych oraz dotyczące przetwarzania danych genetycznych, danych biometrycznych w celu jednoznacznego zidentyfikowania osoby fizycznej lub danych dotyczących zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej osoby) prosimy o zawarcie w CV lub w mailu do nas wysłanych następującej wzmianki:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/em w CV.”

    Jeżeli chcą Państwo, abyśmy zachowali dokumenty rekrutacyjne dla potrzeb przyszłych rekrutacji, prosimy o wyrażenie poniższej zgody:

    „Na podstawie art. 6 ust.1 lit. a RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji organizowanych przez International Transport Company Sp. z o.o.”
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GTV OFFICE Sp. z o.o. 46-040 Ozimek Hutnicza 5, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)