SEUNG SAN IND POLAND SP. Z O.O.

Pracownik działu technicznego

  • Ustroń, śląskie pow. cieszyński

Konserwator

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma SEUNG SAN IND. POLAND Sp. z o.o., specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu komponentów wyposażenia wnętrza samochodów osobowych głównie dla takich marek jak HYUNDAI, KIA, VW, FORD,  (m.in. pady wygłuszajace, kanały wentylacyjne oraz mieszki zmiany biegów). Na rynku polskim działamy od 2010 r. Nasza siedziba mieści się w Ustroniu.

Firma SEUNG SAN IND. POLAND Sp. z o.o., specjalizuje się w dostarczaniu komponentów wyposażenia wnętrza samochodów osobowych.

Na rynku polskim działamy od 2010 r. Nasza siedziba mieści się w Ustroniu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik działu technicznego/ utrzymania ruchu

Zakres obowiązków

- obsługa, przegląd i naprawa urządzeń produkcyjnych,

- kompleksowe wykrywanie błędów i usterek w w/w urządzeniach

- informowanie przełożonego o zapotrzebowaniu na części zamienne

- efektywna i konstruktywna komunikacja i współpraca z innymi pracownikami działu

- zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw, tzw. "złota rączka",

- wykonywanie napraw, konserwacji, itp.,

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe

- mile widziane doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej

- uprawnienia SEP do 1 Kv oraz spawalnicze

– mile widziane - wiedza na temat procesów produkcyjnych

- automatyk

- programowanie sterowników PLC

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym z branży motoryzacyjnej

- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- dofinansowanie do posiłków

- ubezpieczenie zdrowotne

  • Administratorem danych osobowych jest Seung San Ind Poland Sp. z o.o. 43-450 Ustroń ul. Daszyńskiego 64 AA, NIP: 5482632237. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Seung San Ind Poland Sp. z o.o., ul. Daszyńskiego 64 AA, 43-450 Ustroń, NIP: 5482632237
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.
    Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana."
Dodana
Wygasa (za 27 dni)