Randstad Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

  • Umowa o pracę tymczasową
    4 700-5 700 zł brutto / mies.
  • Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz pracy i chcesz rozpocząć ją we wrześniu? Interesuje Cię stabilne zatrudnienie i jasne warunki współpracy?

Premia do 1000 zł brzmi dobrze? Bonus na start 200 zł przez pierwsze 3 miesiące pracy też?

Wyślij do nas swoje CV i rozpocznij pracę w nowoczesnej firmie z branży automotive.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Rozpoczęcia pracy: drugi tydzień września

Zakres obowiązków

  • prace montażowe - fotele samochodowe,
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • odbiór gotowego elementu,
  • kontrola jakości wyrobu.

Wymagania

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • zdolności manualnych (praca również z narzędziami),
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS i płatny urlop),
  • wynagrodzenie od 4700 brutto do NAWET 5700 brutto
  • premie do 1000 zł,
  • bonus na start - 200 zł przez pierwsze 3 miesiące,
  • dofinansowanie do posiłków - 60%,
  • program poleceń - zdobądź 1000 zł za polecenie do pracy,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek :)
  • poczęstunek w biurze dla każdego kandydata: kawa/herbata oraz pyszne ciastka!
  • dogodny dojazd komunikacją miejską: Siemianowice Śl, Bytom, Czeladź, Będzin, Wojkowice,
  • parking dla pracowników,
  • opiekę koordynatorów Randstad,
  • liczne dodatki: kartę sportowa, ubezpieczenie PZU oraz prywatną opiekę medyczna Medicover w atrakcyjnych cenach.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)