Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. administracji produkcji

  • Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracji produkcji.

Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków

  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej – zgłaszanie potrzeb oraz prowadzanie rozmów rekrutacyjnych, przygotowanie i raportowanie ewidencji czasu pracy pracowników tymczasowych,
  • onboarding nowych współpracowników – przygotowanie dokumentów, szafek, zgłoszenie potrzeby przygotowania odpowiednich dostępów, zapoznanie nowych osób z pomieszczeniami biurowymi i socjalnymi,
  • przygotowanie i bieżąca aktualizacja grafiku pracy produkcji, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy oraz otrzymanym planem produkcji,
  • zarządzanie kontraktem z leasingodawcą serwisu odzieży roboczej, bieżąca realizacja zgłoszeń od pracowników,
  • organizowanie wizyt gości (business partnerów, dostawców, klientów, współpracowników) w fabryce – administrowanie kalendarzem wizyt, współpraca z wewnętrznymi przewodnikami, odpowiednie przygotowanie każdej wizyty,
  • zarządzanie szatniami pracowniczymi – przydzielanie szafek, zamawianie środków ochrony indywidualnej i potrzebnego wyposażenia,
  • nadzór nad automatami BHP – zgłaszanie nowych użytkowników, weryfikacja pobrań na podstawie otrzymywanych raportów,
  • raportowanie stosownych wskaźników KPI.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ewentualnie /student/-ka studiów zaocznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),
  • umiejętności interpersonalne i umiejętność współpracy z różnymi grupami funkcjonalnymi,
  • umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy,
  • zdolności komunikacyjne,
  • pozytywne nastawienie,
  • znajomość Kodeksu Pracy z zakresu czasu pracy oraz programu TETA będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (umowa do maja 2025),
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, karta sportowa),
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • dofinansowanie do obiadów.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 24 dni)