CD S.A.

MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

  • Bielsko-Biała, śląskie

Laborant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

CD S.A jest polską rodzinną firmą działająca na rynku spożywczym od ponad 30 lat. Przez ten okres wypracowaliśmy stabilną pozycję w zakresie sprzedaży miodów pszczelich jak również bardzo szerokiej gamy wyrobów cukierniczych. W swojej ofercie posiadamy bardzo szerokie portfolio produktów dedykowanych zarówno dla rynku detalicznego jak również odbiorcy przemysłowego. Zakres naszej oferty pokrywa potrzeby klienta szukającego produktów ekonomicznych i masowych, jak również produktów wysokiej jakości, specjalistycznych i spełniających deklaracje żywieniowe –

tj, produkty wegańskie, bezcukrowe lub wysoko białkowe.

Zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola jakości dostarczanych surowców;
  • kontrola nad procesem produkcji: dbanie o prawidłowy przepływ surowców/półproduktów między kolejnymi etapami produkcji;
  • monitorowanie czystości na działach, kontrola higieny i stanu zdrowia pracowników;
  • przestrzeganie zasad GHP, GMP oraz ZSZ;
  • dopuszczanie półproduktów do rozlewu;
  • odbiory jakościowe wyrobów gotowych;
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z założeniami technologicznymi;
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego, pozostających w kompetencjach działu kontroli jakości i technologii;
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • otwartości na nowe doświadczenia;
  • proaktywnej postawy i zaangażowania w działaniu;
  • nastawienia na poszukiwanie rozwiązań;
  • efektywnej komunikacji;
  • bardzo dobrej organizacji własnej pracy;

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej;
  • warunki zatrudnienia adekwatne do zdobytego doświadczenia;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń;
  • praca w systemie zmianowym;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie na życie.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
    Administrator
    Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest CD S.A., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała.
    Inspektor ochrony danych
    Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem:

    • CD S.A., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała, e-mail: iodcd@cdsa.com.pl

    Cel i podstawy przetwarzania
    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Podstawę prawną stanowi  Art. 221 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.) oraz art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej: RODO)
    Inne dane osobowe, w tym dane do kontaktu, będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawę prawną stanowi art. 6 ust. 1 lit a RODO.
    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawę prawną stanowi Art. 9 ust. 2 lit. a RODO.
    Administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podstawę prawną stanowi art. 6 ust. 1 lit a RODO.
    Odbiorcy danych osobowych
    Państwa dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.
    Okres przechowywania danych
    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przetwarzane przez 9 miesięcy licząc od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych.
    Prawa osób, których dane dotyczą
    Mają Państwo prawo do:

    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

    2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

    3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

    4. prawo do usunięcia danych osobowych;

    5. prawo do wniesienia skargi do Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

    Informacja o wymogu podania danych
    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

  • Wymagane dokumenty
    1. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji na stanowisko: młodszy specjalista ds. zapewnienia jakości.
    Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CD S.A., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała, zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach na stanowisko: młodszy specjalista ds. zapewnienia jakości.”

    2.W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez CD S.A., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała, proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez CD S.A., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała przez okres najbliższych 9 miesięcy.
    Przykładowa klauzula: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez CD S.A., z siedzibą przy ul. Kruczej 16/22, 00-526 Warszawa oraz przy ul. Wapienickiej 42, 43-382 Bielsko-Biała przez okres najbliższych 9 miesięcy.”
Dodana
Wygasa (za 29 dni)