SGP APT Sp. z o.o.

(WB)Зварювальник MIG 131/Spawacz Mig131/ 6500 netto

  • Częstochowa, śląskie

Spawacz

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

SGP APT Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą, która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

SGP Sorting Group Poland Sp. z o. o. є найбільшим лідером у секторі аутсорсингу в Польщі з 2006 року. Ми підтримуємо підприємців у послугах по підбору, сортуванню та ремонту комплектуючих і готової продукції. Набираємо та навчаємо працівників у кожній сфері промисловості.

Можете нам довіряти - ми завжди намагаємося досягнути як найвищої якості.

На даний момент шукаємо працівників на посаду: Зварювальник.

Місце роботи: місто Wrocław

Zakres obowiązków

  • зварювання алюмінію товщиною більше ніж 1 мм

  • виконання швів, що підлягають неруйнівному контролю

  • відповідна підготовка алюмінію перед зварюванням

  • контроль якості виконаних швів

  • робота тільки в захисному одязі (маска, рукавиці тощо)

  • дотримання правил охорони праці

  • підтримка чистоти на робочому місці.

Wymagania

  • мінімум 1 рік досвіду на аналогічній посаді,

  • НЕОБХІДНИЙ СЕРТИФІКАТ MIG 131

  • знання технічного малюнка,

  • знання польської мови на комунікативному рівні,

  • відповідальність до поставлених обовязків,

  • готовність працювати на зміни.

Oferujemy

  • працевлаштування на підставі умови злеценіє з повним оподаткуванням,

  • зарплата від 6000 злотих нетто,

  • додаткові бонуси 400зл брутто за рекомендацію знайомим,

  • державне медичне страхування з перших днів роботи,

  • своєчасна виплата заробітної плати на польський банківський рахунок,

  • за потреби надаємо житло,

  • підтримка координатора,

  • робота в приємній атмосфері,

  • консультація легалізації,

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.
  • 2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o.

    Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).
Dodana
Wygasa (za 28 dni)