• Umowa o pracę
    4 500 zł brutto / mies.
  • Rzezawa, małopolskie pow. bocheński

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Firma ARCOM SP. Z O.O.

Firma Arcom Sp. z o.o. istnieje na rynku od prawie 30 lat i specjalizuje się w obróbce metali.

Zajmujemy się produkcją mobilnych rozwiązań do składowania i transportu szerokiego asortymentu towarów takich jak: opony i felgi, butle z gazami, motocykle i quady itp.

Działamy na 5 kontynentach w 60 krajach. Naszym głównym atutem jest nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony i zaangażowany ZESPÓŁ.

Zatrudniamy ponad 170 osób i nie zwalniamy tempa, dlatego też - może to właśnie TY zainteresujesz się jedną z naszych ofert i dołączysz do Zespołu Arcom.

Zakres obowiązków

Twoje codzienne zadania:

  • kontrola dostaw pod względem jakościowym i ilościowym

  • kontrola dokumentów

  • przestrzeganie procedur dotyczących kontroli jakości

  • udział w Inwentaryzacjach

  • kompletacja półfabrykatów pod zlecenia produkcyjne

  • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • zaangażowania oraz dyspozycyjności (praca w systemie trzyzmianowym)

  • dobrej organizacji pracy i rzetelności w realizacji zadań

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem

  • znajomość asortymentu: blachy, profile, elementy złączne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania

  • niezbędne szkolenia i wsparcie, szczególnie w pierwszych dniach Twojej pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

  • pracę w 3-zmianowym systemie od poniedziałku do piątku i wolne weekendy

  • wynagrodzenie brutto od 4500 zł/m-ce

Ofertę kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na

wskazanym stanowisku jednak są zainteresowane możliwościami rozwoju.

  • Administratorem danych osobowych jest ARCOM Sp. z o.o. 32-765 Rzezawa Brzeska 3, NIP: 8681014503. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARCOM Sp. z o.o. 32-765 Rzezawa Brzeska 3, NIP: 8681014503 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)