Brygadzista pakowania i montażu

  • Kraków, małopolskie

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

RECONNECT
Agencja Doradztwa Personalnego (2821)

Biuro Kraków
Cystersów 13/3

31-553 Kraków

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej wyrobów detalicznych, do rosnącego zespołu monterów i działu pakowania szukamy osobę na stanowisko Brygadzista.

Zakres obowiązków

  • Koordynacja prac podlegających zespołów
  • Współpraca z kierownikiem produkcji
  • Dbanie o należyte wykonywanie prac
  • Dbanie o zgodną z harmonogramem ilość wysyłek
  • Dbanie o bezpieczeństwo na hali produkcyjnej

Wymagania

  • 3-4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • Mile widziane wykształcenie związane z organizacją produkcji
  • Znajomość branży detalicznej

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na jedną zmianę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest Reconnect Agencja Rekrutacyjna (2821) 31-553 Kraków ul. Cystersów 13/3, NIP: 7393539247, www.reconnect.com.pl. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Reconnect Agencja Rekrutacyjna (2821) 31-553 Kraków ul. Cystersów 13, NIP: 7393539247, www.reconnect.com.pl zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)