Harper Hygienics S.A.

Specjalista ds. Zapewnienia Jakości

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński

Inżynier jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii , Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów reklamacji jakościowych: rejestracja, analiza problemu, kontakt z klientem, koordynacja działań korygujących i zapobiegawczych, monitorowanie skuteczności działań, dokumentacja, decyzje reklamacyjne, analiza trendów.
  • Udział w analizach ryzyka dla produktów i procesów.
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji systemu jakości.
  • Nadzór nad sprzętem badawczym i pomiarowym.
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych w ramach funkcjonującego systemu
  • Nadzór nad surowcami, półproduktami i produktami zablokowanymi lub przeznaczonymi do utylizacji: raportowanie, procesy utylizacji, minimalizacja stanu.

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (kosmetycznym, farmaceutycznym lub spożywczym)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Umiejętność prowadzenia audytów
  • Znajomość wymagań ISO 22716 (GMP)
  • Mile widziana znajomość IFS-HPC, BRC-CP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wpływ na rozwój firmy
  • Administratorem danych osobowych jest Harper Hygienics S.A. 05-300 Mińsk Mazowiecki Gen. K. Sosnkowskiego 34, NIP: 5210120598. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Harper Hygienics S.A. 05-300 Mińsk Mazowiecki Gen. K. Sosnkowskiego 34, NIP: 5210120598 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 29 dni)