Green Hills Management Sp. z o. o. Sp. J.

Specjalista / Specjalistka ds. komercjalizacji

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Poszukiwanie potencjalnych najemców powierzchni handlowo – usługowych oraz biurowych,
  • Prowadzenie negocjacji zmierzających do wynajmu powierzchni,
  • Przygotowywanie ofert dla najemców,
  • Bieżące kontakty z najemcami,
  • Sporządzanie raportów i analiz,
  • Realizacja założonych planów,
  • Stała współpraca z innymi działami firmy,
  • Prezentowanie powierzchni najmu potencjalnym najemcom,
  • Przygotowywanie oraz koordynowanie dokumentów związanych z zawarciem umów najmu,
  • Współpraca z działem prawnym w zakresie sporządzania umów najmu,
  • Kontrola terminów i zapisów w zawartych umowach.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Praktyczna wiedza z zakresu komercjalizacji obiektów handlowych,
  • Umiejętność wyszukiwania danych i analiza informacji,
  • Komunikatywność, umiejętności negocjacyjne, dbałość o relacje inwestorskie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Ogólna wiedza dotycząca nieruchomości.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku rynku nieruchomości komercyjnych
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Współpracę w młodym zespole

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Administratorem danych osobowych jest Green Hills Management Sp. z o.o. Sp. J. 02-675 Warszawa Wołoska 16, NIP: 5213765901. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Green Hills Management Sp. z o.o. Sp. J. 02-675 Warszawa Wołoska 16, NIP: 5213765901 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)