GFS Poland  Sp. z o.o.

Kierownik magazynu

  • Śląskie

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

GFS Poland jest producentem żywności bezglutenowej pod międzynarodową marką Incola od 2011 r. Marka Incola stała się liderem smaku według polskich konsumentów.

Zakres obowiązków

  • zarządzanie budżetem
  • koordynacja pracy magazynu oraz nadzór nad pracą podległego personelu
  • dbałość o właściwe parametry pracy (terminowość, awizacje, efektywność zespołu)
  • weryfikacja dokumentacji związanej z przyjęciem i wydaniem towarów
  • przyjęcie, składowanie i wydawanie produktów
  • optymalizacja przestrzeni magazynowej
  • kontrola stanów magazynowych i przeprowadzanie inwentaryzacji
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • dbałość o powierzony towar, sprzęt, prawidłowe składowanie
  • prowadzenie ewidencji magazynowej oraz przygotowanie szczegółowych raportów
  • wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem procedur i standardów jakościowych
  • przeprowadzanie rekrutacji, szkoleń oraz tworzenie instrukcji stanowiskowych
  • bezpośredni kontakt z serwisem w zakresie cyklicznych przeglądów maszyn i urządzeń magazynowych
  • załatwianie spraw urzędowych związanych z UDT
  • przeprowadzanie inspekcji zakładu, tworzenie listy ewentualnych napraw

Wymagania

  • oczekiwane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemów magazynowych WMS, ERP
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - budowanie zespołu, motywowanie pracowników, delegowanie zadań
  • nastawienie na realizację celu
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • orientacja na wyniki
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • znajomość przepisów BHP i PPOŻ
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy

  • stabilną pracę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    GFS Poland Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , Ul. Komorowicka 110, REGON: 365629258, NIP: 9542769813, NIP: 9542769813
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:GFS Poland Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , Ul. Komorowicka 110, REGON: 365629258, NIP: 9542769813, NIP: 9542769813zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 30 dni)