ZUH Burian

SPECJALISTA DS.KADR I PŁAC

  • Umowa o pracę
    6 000-8 000 zł netto / mies.
  • Jaworze, śląskie pow. bielski

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Transportowa Burian Bogdan Istnieje na polskim rynku od ponad 30 lat, jest firmą w 100% z polskim kapitałem,  zajmuje sie transportem międzynarodowym , spedycją, usługami logistycznymi,magazynowaniem  posiada ponadto serwis samochodowy dla samochodów osobowych jak i dostawczych,myjnię oraz własną stację paliw. Siedziba główna znajduje się w Jaworzu koło Bielska Białej.

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

Zakres obowiązków

  • praca od 8:00 do 16:00
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku
  • Naliczanie urlopów, rozliczanie nieobecności
  • Znajomość zasad przy zatrudnianiu cudzoziemców
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • formalności związane z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
  • prowadzenie i aktualizowanie akt osobowych pracowników
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach z zakresu prawa pracy oraz ich wdrażanie
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania

  • wiedza z zakresu Prawa Pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu
  • samodzielności
  • znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • umowe prace w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę
  • Administratorem danych osobowych jest Zakład Usługowo Handlowy Bogdan Burian Sp z o o 43-384 Jaworze CYPRYSOWA 240, NIP: 9372676916. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Usługowo Handlowy Bogdan Burian Sp z o o 43-384 Jaworze CYPRYSOWA 240, NIP: 9372676916 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)