Magazynier

  • Umowa o pracę
    1 700-2 100 € netto / mies.
  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Magazynier

Miejsce pracy: Garching koło Monachium

Dodatek za pracę w godzinach porannych:

Do godziny 06:00 rano przysługuje 25% nieopodatkowany dodatek

Zakres obowiązków

Sposób pracy: Kompletacja odbywa się przy użyciu skanera

Praca w zamrażarce: W przypadku pracy w chłodni (-20°C) przysługuje dodatek w wysokości 25%

Towary: Żywność Trzy sektory temperaturowe: +18°C, +8°C i -20°C

Wymagania

Znajomość języka: Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, ponieważ na miejscu są pracownicy z Polski

Szkolenie odbywa się w języku polskim

Oferujemy

Godziny pracy: Poniedziałek: start o północy, minimum 8-10 godzin

Wtorek do soboty: start o 3:30 rano, minimum 8 godzin

Rodzaj pracy: Kompletacja i wybór towarów do wysyłki

Zakwaterowanie: Koszt: 400 € od osoby, potrącane z wynagrodzenia

Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (z jedną dodatkową osobą)

Zakwaterowanie: Darmowe

  • Administratorem danych osobowych jest KADAX GmbH 85748 Garching Am Mühlbach 2A, NIP: DE353594812. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 21 dni)