Czy to Twoja firma?

KADAX GmbH praca

Od ponad 15 lat jesteśmy z Wami, dostarczając produkty, które czynią Wasze domy i ogrody piękniejszymi, funkcjonalniejszymi i bardziej wytrzymałymi. Jako Kadax, z dumą reprezentujemy branżę e-commerce, specjalizując się w sprzedaży internetowej wyposażenia, które każdego dnia ułatwia Wam życie. Nasza oferta to starannie wyselekcjonowane akcesoria kuchenne, narzędzia ogrodnicze, odzież do pracy w ogrodzie, a także meble ogrodowe i artykuły biurowe. Wszystko to, abyście mogli cieszyć się nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką otaczającej Was przestrzeni. Wierzymy, że przedmioty, które są częścią Waszego codziennego życia, powinny być nie tylko piękne, ale także trwałe – dlatego współpracujemy z najlepszymi i renomowanymi producentami. Nasza międzynarodowa obecność rozciąga się na 9 krajów, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rozumiemy, że zakupy online to nie tylko kwestia wyboru produktu. To także doświadczenie, które powinno być proste i przyjemne. Dlatego oferujemy fachową pomoc na infolinii, możliwość wymiany towaru na nasz koszt oraz ekspresową dostawę. Zależy nam, aby każda transakcja była dla Was bezproblemowa i satysfakcjonująca. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko szeroki wybór produktów. To także wyważone ceny, adekwatne do wysokiej jakości, oraz bardzo dobra zabezpieczenie towaru w trakcie transportu. Szybka realizacja zamówień to nasz standard, który nieustannie podnosimy, słuchając Waszych potrzeb. W Kadax cenimy sobie wartości takie jak funkcjonalność, trwałość i estetyka. Są one dla nas nie tylko słowami – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Zapraszamy Was do świata Kadax, gdzie każdy produkt ma swoją historię, a zakupy stają się prawdziwą przyjemnością. Razem twórzmy przestrzenie, które będą inspirować na co dzień.

KADAX GmbH najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna magazyn

Oferty pracy KADAX GmbH

Praca alert - powiadomienia

Praca KADAX GmbH

  • Magazynier

    KADAX GmbH
    • 1 700-2 100 € netto / mies.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa KADAX GmbH

Siedziba główna

KADAX GmbH poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KADAX GmbH
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Myślenice
  6. Katowice
  7. Ostroleka
  8. Częstochowa
  9. Gorzów Wielkopolski
  10. Kłodzko

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca KADAX GmbH - oferty archiwalne

  • Niemcy--Operator wózka widłowego

    KADAX GmbH
    • 11 375-13 650 zł / mies.
    • Niemcy
    • pełny etat
    • My, KADAX GmbH, pomożemy Ci znaleźć odpowiednią pracę dzięki naszym indywidualnym doradztwem i naszej dużej sieci.

      Zakres obowiązków

      - Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

      - Magazynowanie i pobieranie towarów

      Wymagania

      - Pierwsze doświadczenie na wózku widłowym

      - Gotowość do pracy zmianowej

      - Niezawodność

      Oferujemy

      - Nadmierna opłata zgodnie z taryfą IGZ

      - Odzież robocza - Dobra atmosfera pracy

      - Zwrot kosztów dodatkowych posiłków

      - Zwrot kosztów podróży

      - Premie świąteczne i świąteczne

      - Duże szanse na przejęcie

      - Osobiste wsparcie ze strony naszego zespołu