Kolbud Sp. z o.o.

Serwisant bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych

  • Umowa o pracę
    7 000-8 000 zł brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy polską firmą oferującą od 1990 roku kompleksowe wyposażenie obiektów w wyspecjalizowane systemy techniki bramowej (bramy segmentowe, szybkobieżne, przeciwpożarowe, rolowane) i urządzenia przeładunkowe (pomosty przeładunkowe, uszczelnienia bramowe, systemy blokady pojazdów). Dysponujemy sprawdzonymi rozwiązaniami, rzetelną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem we współpracy z różnymi branżami i sektorami rynku. Z naszej oferty korzystają Generalni Wykonawcy, Inwestorzy, Biura Projektowe, Dealerzy oraz Klienci Indywidualni.

Poszukujemy fachowca w dziedzinie serwisowania bram, ramp przemysłowych oraz systemów przeładunkowych.

Szukamy fachowców z branży, z którymi chcemy nawiązać wieloletnią współpracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia

Zakres obowiązków

  • Niezbędne są uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacyjne).
  • Bardzo dużym atutem będzie doświadczenie branżowe w bramach przemysłowych i systemach przeładunkowych.
  • Mile widziane doświadczenie w pracach elektrycznych, mechanicznych i ślusarskich
  • Dyspozycyjności z uwagi na pracę w terenie.
  • Niezbędne jest posiadanie prawa jazy kat B ze względu na konieczność dojazdu do klienta.
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy zgodnie z harmonogramem.
  • Zaangażowania i chęci do dalszego rozwoju zawodowego.

Wymagania

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze na poziomie 7000-8000 zł brutto miesięcznie plus premia uznaniowa plus nadgodziny oraz delegacje wypłacane zgodnie z Kodeksem pracy
  • Szukamy fachowców z branży, z którymi chcemy nawiązać wieloletnią współpracę w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia.
  • Zależnie od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia oferujemy rynkowe wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od zaangażowania i efektów Twoich działań
  • możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i awansu zawodowego. Specjalnie dla Ciebie została stworzona ścieżka rozwoju zawodowego.
  • Ponadto oferujemy:

    • profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania uprawnień zawodowy,
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy /samochód, telefon, zestawy profesjonalnych narzędzi, itp./,
    • pakiet opieki medycznej,
    • ubezpieczenie na życie,
    • bony towarowe,
    • wczasy pod gruszą,
    • dofinansowanie do zajęć sportowych,
    • wyjazdy integracyjne,
    • paczki świąteczne dla dzieci.
  • Administratorem danych osobowych jest Kolbud Sp. z o.o. 86-031 Myślęcinek (pow. bydgoski) Żurawia 1, NIP: 5540232521. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kolbud Sp. z o.o. 86-031 Myślęcinek (pow. bydgoski) Żurawia 1, NIP: 5540232521 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
  • Oświadczam, że zapoznałem się z Procedurą zgłoszeń wewnętrznych obowiązującą w Kolbud Sp. z o.o..

Dodana
Wygasa (za 22 dni)