SMART-HR

HR Project Manager

  • Poznań, wielkopolskie

HR Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy inżynieryjnej, w związku z globalnym rozwojem oraz realizacją projektu w obszarze transition, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków

  • Realizację projektu przeniesienia procesów HRowych,
  • Audyt procesów HR, w zakresie m.in.: rekrutacji, onboardingu, polityki ocen okresowych, wynagrodzeń i świadczeń oraz przegląd zgodności standardów HR z polityką firmy i lokalnym prawem,
  • Inicjowanie oraz wdrożenie zmian mających na celu poprawę efektywności bądź doskonalenie obszaru HR,
  • Umacnianie marki i kultury organizacyjnej firmy oraz wzmacnianie zaangażowania pracowników,
  • Wsparcie pracowników w procesie zmian i budowanie zaufania wobec nowych procesów,
  • Bieżąca współpraca z interesariuszami, tj. zarządem firmy, działem HR i pracownikami oraz raportowanie bieżących działań,
  • Stałe monitorowanie zgodności procesów HR i zmian, z kodeksem pracy i obowiązującymi przepisami,
  • Wsparcie zespołu HR i innych działów w zakresie wdrożenia nowych narzędzi czy systemów,
  • Przygotowanie dokumentacji dotyczącej polityki, standardów i propozycji zmian,
  • Wykonanie innych zadań związanych z globalizacją i przeniesieniem procesów HRowych.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze przenoszenia procesów HR-wych popartego sukcesami,
  • Doświadczenia w zakresie budowania globalnych standardów HR-owych firmy, tj. analizy danych HR, zmian w zakresie polityki personalnej oraz weryfikację ich zgodności z prawem pracy i lokalnymi przepisami,
  • Biegłą znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Umiejętności przeprowadzania audytu procesów HR-owych i wdrożenia zmian,
  • Doskonałej wiedzy w zakresie: Kodeksu Pracy, narzędzi, technologii i systemów HR-owych,
  • Wysokich umiejętności komunikacji i współpracy z managementem oraz zdolności do przekonywania innych do swoich pomysłów,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania różnymi procesami w dynamicznym środowisku,
  • Posiadania Certyfikatu HR (CIPD, SHRM) – co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Kontrakt B2B zawarty na czas trwania projektu (tj. 3 do 6 m-cy) w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zadaniowy charakter pracy z rozliczeniem godzinowym,
  • Możliwość negocjacji pakietu benefitów dostosowanych do indywidualnych potrzeb,
  • Profesjonalne wsparcie doświadczonego managementu,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • Udział w projekcie realizowanym dla prestiżowej firmy.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Smart HR Anna Pycia-Pytlik 40-750 Katowice ul. Leszczynowa 5a, NIP: 9542335687. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

    Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)