Cieśla szalunkowy Niemcy - Bawaria

  • Umowa o pracę
    15-18 € brutto / godz.
  • Warszawa, mazowieckie

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Jesteśmy CONTINUM, dumnie zakorzenieni w dynamicznym sercu Warszawy, gdzie od 2013 roku tworzymy solidne fundamenty w branży budowlanej. Nasza firma, zatrudniająca od 51 do 200 specjalistów, jest synonimem zaangażowania, profesjonalizmu, solidarności i troski o pracowników - wartości, które są dla nas kompasem w codziennej pracy. Nasza specjalność to realizacja stanów surowych budynków, gdzie każda ściana nośna i działowa, każda wylewka, gładź czy tynk maszynowy jest świadectwem naszej dbałości o detale. Budujemy nie tylko obiekty użyteczności publicznej i domy mieszkalne, ale także relacje z klientami, dostarczając im materiały najwyższej jakości, takie jak okna, drzwi i meble na wymiar. W CONTINUM wierzymy, że najwyższa jakość usług to fundament naszej działalności. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie renomowanych firm zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, gdzie nasza obecność jest równie silna. Nasze konstrukcje żelbetowe, prace murarskie i ciesielskie są wyznacznikiem solidności, na której można polegać. Rozwój to dla nas nie tylko ekspansja geograficzna, ale także inwestycja w ludzi. Stworzyliśmy zespół przeszło 150 specjalistów, którzy są naszą największą przewagą konkurencyjną. Dbamy o ich rozwój poprzez szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy, obsługi maszyn i urządzeń oraz najnowszych technologii w branży. Dodatkowo, oferujemy usługi leasingu pracowniczego, zapewniając organizację transportu i zakwaterowania dla naszego personelu. W CONTINUM budujemy nie tylko konstrukcje, ale także silne i trwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Profesjonalizm i terminowość wykonanej pracy to nasza wizytówka, a zadowolenie klientów - nasz cel nadrzędny. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy zbudować coś wielkiego.

Zakres obowiązków

  • montowanie i demontowanie szalunków systemowych,
  • montowanie i rozbieranie deskowań indywidualnych,
  • wykonywanie obróbek ciesielskich w szalunkach zarówno systemowych jak i niesystemowych (okna, drzwi i inne otwory technologiczne w wylewanych elementach),
  • składowanie elementów deskowania indywidualnego i szalunków systemowych,
  • sporządzanie przedmiaru robót związanych z wykonaniem i montażem elementów szalunków,
  • transportowanie ręczne i mechaniczne deskowania indywidualnego oraz szalunków systemowych,
  • wykonywanie innych konstrukcji drewnianych na budowie (np.barierek zabezpieczających pomosty),
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony PPOŻ, zasadami ergonomii oraz ochrony środowiska,
  • czytanie rysunku technicznego i konstrukcyjnego,
  • obsługa podstawowych urządzeń wyznaczających poziomy budowlane (niwelator, łata, laser) oraz urządzeń pomiarowych (dalmierz).

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia
  • znasz język niemiecki - dodatkowo dla Ciebie 100€
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stawkę od 15,70€ brutto do 18,00€ brutto na godzinę (im większe doświadczenie i staż, tym większe stawki)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na polskich warunkach
  • odprowadzanie podatku do Finanzamt (należny zwrot podatku)
  • ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy z kasy SOKA-BAU
  • zakwaterowanie i opłacone w Niemczech zorganizowane przez pracodawcę
  • gwarantujemy dobry standard zakwaterowania (pokoje 2-osobowe)
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 10 dni
  • jasne i przejrzyste umowy
  • przyjazna atmosfera pracy
  • pełna dostępność służbowych aut do wyjazdu zagranicznego (koszt po stronie pracodawcy+paliwo po stronie niemieckiej)
  • stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji
  • praca od zaraz
  • Administratorem danych osobowych jest CONTINUM sp. z o.o. 00-667 Warszawa Koszykowa 69/3, NIP: 6342820637. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CONTINUM sp. z o.o. 00-667 Warszawa Koszykowa 69/3, NIP: 6342820637 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc)